• kızıl saç, renkli göz, beyaz ten vs. benim de beğendiğim kriterler ancak bu kişiyi hiçbiri kurtaramamış bence.aşırı bayık, ruhsuz, itici bir insan.güzel olduğunu düşünmüyorum.karakter olarak da sevemedim; twitterda tek gözü olmayan, engelli bir kedinin fotoğrafını atıp dalga geçmesi, saks potts adlı gereksiz bir markanın tilki kürklü paltosunu satın almak hayata dair amacım vs. diye paylaşması ne kadar boş bir insan olduğunun göstergesi.
  • kendime söz vermiştim bu tarz küçük kızlar hakkında yazmayacaktım.(bkz: stopmakingstupidpeoplefamous)ama dayanamıyorum şöyle ki geçen gün kuzenimin önerisiyle bu kızın instagramına baktım önce özgün ve renkli geldi.sonra dedim ki takip ettiğim birinden ilham almış galiba ama meğer sadece ilham almamış captiona kadar çoğu şeyi mariejedig ve maxinewylde isimlerindeki özgün ve çok cool iki instagrammerın hesabından kopyalanmış gibi bir şey.
  • 1190 liraya elbise satan kız.

twitterda biri pazardan 3 liraya trenç kot alan kız diye sattığı elbiselerin fotoğrafını koymuş. ve hande taşer o efsane yorumunu yapmış:kaliteli şeylere daha çok para veririm olması gereken de budurahahahah. olması gereken bu falan değil hande. insanların her yaptığını normal olan olması gereken diye nitelendirmeleri çok yersiz.
  • "ya bi beş dakka daha uyusam ben" hissi uyandıran bir bakışa sahip kişi.
  • ilk izledigim videosu turk youtuberlarla alay ettigi videosuydu ki the do, l'impératrice gibi gruplarin muziklerini de duydukça sosyal medyanin toplu begeni algisiyla alay eden birisi cikti sanmistim. "cok guzelseaaan" yorumlarini yazan o garip instagram kitlesine hitaben çok asiri "cool" selfiler -ciddi surat falan ve elinin gozuktugu yemek fotograflari paylasan birisiymis kendisi. geçiniz.
  • instagram kullanmaya basladiktan sonra fark ettigim 'cok takipcili guzel kiz' hesaplarindan biri. moda okudugunu ogrenince hesabini takibe almistim, ama yukarida bahsedildigi gibi selfie cekmek ve birkac yakin arkadasiyla bugun ne yedik tadinda seyler paylasmaktan baska bir ilginclik yok hesabinda.

fakat 1 sene sonra yutub onerilerinde kanalina denk geldim. profilinde yansittigi gibi sikici bir tip degilmis. komik, eglenceli, basit. zaten youtuber hesaplarindan (hele ki yerlilerden) cok bir sey beklememek gerek. ayrica bu kizcagizin yasi da kucuk. cok da gommemek lazim yani. yine de dayanamayip son bir sey diyecegim: bir moda ogrencisi olarak banu berberoglu'ndan hallice makyaj yapiyorsun ve vintage diye cop giyiyorsun handecim.
  • kurduğu hanthis markası ile tasarım hırsızlığı yapmıştır.yaptığı hiç etik değildir anlayacağınız üzere.
    görsel
    görsel
    şu yaptığı hırsızlık üzerinden de cayır cayır para kazanmaktadır.markaya bu olaya dair bilgilendirme mesajı attım fakat görmediler.zaten samimiyetsiz geliyordu artık iyice ayyuka çıktı samimiyetsizliği.bu kız gibi niceleri var eğer silmedilerse, profillerini az karıştırınca eskinin kezbanları olduklarını görebiliyorsunuz fotoğraflardan.yabancı influencerları taklit ede ede kezbanlıklarını markeliyorlar ama yer mi anadolu çocuğu.ciğerlerini biliyorum bu kezbanların.tasarım hırsızlığı asla kabul edilir şey değildir bunu tasarım ile ilgilenen herkes bilir.bacım yol yakınken insanları düdüklemekten vazgeç sana tavsiyem.
  • hanthis adında bir marka çıkartmış, kumaşlarına göre ürünlerin fiyatını çok pahalı buldum. etekler polyesterden üretilmiş ama açıklamada saten yazıyor. geçirebildiğime artık diye düşünüyor herhalde.
  • twitter da onu bunu bos yere tersleyen tek gozu olmayan kediyle dalga gecen taze youtuber.tek olayi yemek yemek sanirsam
  • severek takip ederdim, farklı bir tarzı var, farklı şeyler üretiyor diye düşünürdüm ama instagramdan bir arkadaşımın yüzü görünmeyen sadece kızıl saçlarının gözüktüğü bir fotoğrafını çaldığını gördükçe direkt sildiğim influencerdır. işte şimdi gerçekten influencer olmuştur, influencerların olmazsa olmazlarındandır bu.

markası bana pek hitap etmiyor, zaten o da çalıntıymış.
hesabın var mı? giriş yap