şükela:  tümü | bugün
  • sözlükte tanıştığım çok cici bir astrolog adayı kendisi.gerçekten emek vererek sabırla ve emekle o kadar güzel analizlerde bulundu ki yolu açık olsun.şimdiden yerinizi kapın bu kız değerlenir.
  • astroloji alanında eğitim alan, aldığı eğitimle gümbür gümbür geleceğine inandığım çok ama çok tatlı astrolog adayı. yıl olmuş bilmem kaç hala astrolojiye inananlar var geyiğine gelişine vuruyor kendisi güzel analizleriyle. tanıdığıma çok memnunum, başarılar diliyorum.
  • kibar bir insan. astroloji kısmına inanmıyorum bence yalan dolan ama kendisi nezaket sahibi.
  • sözlükte tanıştığım ve ricamı kırmayıp doğum haritamı yorumlayan astrolog adayı yazar. çok kibar biri, iletişim kurmaktan keyif aldım ve benim adıma yaptığı tespitlerin %80’i doğruydu. bu alanda başarılı olacağına şüphem yok iletişimi kuvvetli biri.
  • hande hanım astrolojiye olan inancımı körükleyen, alanında bilgili, son derece nazik ve hoş görülü birisi. kendisine doğum haritası konusunda gerekli bilgileri verdiğinizde sizi pek çok yakın arkadaşınızın tanıdığından daha iyi tanıyacak ve size belki de kendinizin bile henüz farketmediğiniz şeyleri anlatacak.

bu açıdan kendisiyle yaşadığım deneyimin kişisel olarak en değerli noktası astrolojiyi gözümde basit burç yorumlarının ötesine geçirip, insanın kendisini daha iyi tanımasını sağlatarak kişisel gelişimine temel oluşturabilecek bir alan olarak değerlendirebilmemi sağlaması olmuştur.

işini gerçekten severek yaptığına inanıyorum. yolu açık olsun.
  • kendisini tanımadığım astrolog. internette biyografi aradım ama çıkmayınca uğraşmadım çok. diyeceklerimi kendi başlığına denk geldiğim için buraya bırakacağım naçizane;
    merakım şu; astroloji eğitimi ve astrolog ünvanı nereden alınıyor?
    mesela şu anda ben astrolog arasam bulurum ama ondan eğitim alınca astrolog mu oluyorum. astrolog ünvanı alabilmenin bir koşulu var mıdır? dünyanın herhangi üniversitesinde astroloji eğitimi verilmekte midir?
    bir bilim midir nedir? bilim ise genel geçer doğruları, gözlem ve deneyleri nerdedir?
    ilginç şey bu insan.
  • kendisine sözlükte başka bir yazarın yazdığı referansı görüp yazdım çok güzel şeyler söylemişti ki gayet haklı . kendisi gerçekten çok kibar ve işini çok severek yapan biri. kendisi doğum haritama baktı ekşiden ve hayatım için çok önemli yerlere parmak bastı ve söyledikleri gayet tutarlıydı kafamda kesin ve net şeyler oluştu. kesinlikle hande hanıma doğum haritanızı baktırın derimm
  • doğum haritası ile ilgili araştırma yaparken sözlükte bir yazarın tavsiyesi ile konuşmaya başladım. daha sonra konuştukça sinastri yaptırmaya karar verdim. benim açımdan ilginç bir tecrübe oldu burçların günlük burç yorumundan ziyade doğru okunursa ne kadar doğru ve bu doğruluğun barnum etkisi ile alakalı olmadığını gördüm. yaptırsam mı diye bir düşünce geçiyorsa bence hande hanım bu iş için ideal olduğunu düşünüyorum.