• (bkz: ekşi sözlük magazin servisi bildiriyor)
    olay 1
    geçenlerde milliyette seksi fotoğrafları için tıklayınız ı tıkladım,
    hande yener e giydirmece, yok terli görüntüsü ve ve özensiz kıyafetleri ile hayranları şok etti, hande yener rezil oldu bilmemne.
    olay 2
    ardından ya milliyette ya da hurriyette bu ablanın gazeteceyi haşladığına dair bir video vardı onu izledim, (milliyet se skandal)
    (bkz: boş bakkal taşak tartar)
    o video da aynı fotograf karelerini seçebiliyosun, belli ki aynı gazeteci, neyse abi hande nin etek altını çekiyo, hande önce buna çıkışıyo, ardından röntgencilik içimizde var falan gibi abi ye giydiriyo.

sonuç:
    hande bu abiye giydirince abi de hemen hande yener terli görüntüsü ve özensiz kıyafetleri ile hayranlarını şok etti haberini servis ettirivermiş.
    ulan medya az çakal değilsin ha.

neyse siz zahmet etmeyin derdimi kendim skerim.
    (bkz: derdini sikeyim butonu)
  • giyimi, sahne şovları, şarkıları ile irrite edici bulduğum ve hayranlarına hayret ettiğim şarkıcı.
  • geçen yaza damgasını harbiden vuran ve youtube'da en çok dinlenen türk yapımı şarkısı "ya ya ya" dan sonra büyük bir başarı sağlamıştı. ama gel gör ki "alt dudak" albümüyle resmen afedersin sıçıp sıvamıştır.
  • kendi çıkarları için türkiye'ye zarar verenlerin yanında durmaktan geri kalmamış ve güçlünün yanında gözükmek için geçmişine saygı göstermemiştir.. kendisi de artık saygı göremeyecektir türk milleti tarafından.. tarihe not düşülsün..
  • (bkz: honda today)
  • bugünkü hareketinden sonra kendisini terk edip amerikanın hande yener'i lady gaga dinlememe neden olan şarkıcı.
  • belki birazcık çıkarcısın, belki biraz da kapandın ama sana akp çok yakışıyor.. dediğim saçma biri.
  • kendisine bu andan itibaren 31 cekecekler 2 defa dusunmelidir.dugmesine degerse 6 aydan baslayabilir.
  • ne satıyorsa onu yapan şarkıcı. nasıl delirdim, hipnoz ve hayrola albümlerini yaparken demet akalın'ın şarkılarına bok atıp daha sonra albümleri satmadığı için daha da boktanlarını yapmıştır. harun tekin, aylin aslım, teoman ve sezen aksu gibi insanlarla çalışmayı bırakıp sinan akçıl'a koşmuştur. ve hiç şaşırtmayarak sönen yıldınızını parlatmıştır. şimdi de akp'ye yaslanıyor. hayır, akpli olabilirsin de bunun reklamını yapıyorsan orada çıkar vardır kabak gibi. yoksa sırf akpli diye bi insanı gömecek halim yok.

ayrıca:
    (bkz: hande yener kendini çok geliştirdi)
  • güçlünün ve zalimin yanında durmasına şaşırmadığım şarkıcı parçası. "yalanın batsın" adlı şarkısıyla bir kezban olarak başladığı sanat hayatında en bi değişik, aykırı, divamsı biri gibi görünmeye çalışmış fakat bence başaramamıştır.
hesabın var mı? giriş yap