şükela:  tümü | bugün
  • hande yener'in 2020 yılı içerisinde çıkaracağı, sanat hayatındaki 20.yılına özel yaptığı albüm.
    albümün ismi şuanlık "carpe diem" olarak belirlenmiştir.

bu albüm için instagram'daki tüm gönderilerini sildi ve arada bir, bir görselle albümdeki bir şarkıdan sözlerini paylaşıyor.

albümden çıkardığı pencere şarkısını buraya tıklayarak dinleyebilirsiniz.

evet şarkı listesi şu şekildedir:
    01. yağmur olsam [söz/müzik: mabel matiz]
    "her şey çok eski ve benzer, hep aynı yüzler. bu çemberi kırmalı...!"
    02. carpe diem
    03. bela
    04. dalalım derine [söz: mete özgencil aranje: devrim karaoğlu]
    "o yılların oyunları, salak saçma yalanları. dayanmadı yine gönlüm..."
    05. boşuna [söz: mete özgencil aranje: devrim karaoğlu]
    "korkarım, gelsen de tanışmak imkansız. öyle çok beklendik, zaman insafsız..."
    06. pencere [söz: berksan müzik: berksan & misha aranje: misha]
    "gelemem bu sefer deneme! dönemem o eve. çağırma boş yere. kuş olur uçarım yeni bir kadere. yolu var içimde. açık bir pencere..."
    07. melekler&şeytanlar [söz:berksan aranje:misha]
    "hayaller ve hayatlar, aşk gibi el ele dolaşıyor hatalar. bir yer var! vardığı bir yer var. orada dövüşür melekler ve şeytanlar"
    çok yeniyiz içimdeki sesle bu yenilmez hisle... kavga etmiyorum dünümle başladı o özgür çözülme... yetmiyorsa kalır dünde!
    istemiyorum hiç bir şey için üzülmek de, hiç kimse için değişmek , istemiyorum yarınları düşünmek de!"
    08. ay ışığı [söz: berksan aranje: misha]
    "gece ve gündüz yanımda, ters bir yüz ve ses. soğuk yangınlar çıkarıyor aldığımız nefes..."
    09. muamma [söz: berksan düzenleme: ümit kuzer aranje: misha]
    "zamanın içinde, zaman var içinde"
    10.aşk elinde [söz/müzik: fikri karayel aranje: deeperise]
    "anlıyorum,iyi ki vardın... bil ki kendime iyi dayandım.! dönmüyorum, verdiğim karardan, ilk defa değil, korkmuyorum, zarardan..."
    11. beni öyle sev [söz:berksan müzik&düzenleme: misha]
    "sen beni öyle sev, sen öyle sev, sen öyle sevsen. sen beni öyle sev, beni öyle sev, en gerçek yerinden, en derinden..."

paylaştığı videolara göre bu albümde elektro şarkılar da duyacağız.
    melekler ve şeytanlar
    boşuna
    beni öyle sev