şükela:  tümü | bugün
 • 2012'de gösterime girecek film. roberto duran'ın hayatını konu alacakmış. duran'ı gael garcia bernal canlandıracak. diğer rollerde al pacino ve michelle rodriguez'in isimleri geçiyor.
 • bu yaz çekimlerine başlanacak olan film. al pacino'dan sonra gael garcia bernal’in de kadrosundan ayrılmış. al pacino yerine robert de niro'nun geleceğini geçen seneden beri biliyorduk. gael garcia bernal’in yerine gelen isim ise edgar ramirez olmuş.

  http://www.bakiniz.com/edgar-ramirezden-iki-film/
 • fragmanı şorada, takdir siz kıymetli sözlükçülerin;

  http://trailers.apple.com/…/weinstein/handsofstone/

  eved.
 • izlediğim en kötü boks müsabakalarını içeren film. heyecanlı hale getirmeye çalışmışlar ama kurguda resmen batırmışlar. sugar ray'le roberto'nun ilk müsabakalarını izlerken esnedim. ancak bu kadar kötü kurgulanır. boks filmlerini daha heyecanlı hale getiren sunucunun konuşması da iyi işlenmemiş bu filmde. ilk 50 dk için yazıyorum: dandik bir film. kalanı izleyebilirsem entriyi editlerim.
  izleme nedenimse ne de niro, ne de ramirez. sensin ana de armas, sen! bir aktrise daha âşık oldum.* son zamanların en güzel keşfi. ileride blade runner 2049 dahil pek çok filmde göreceğiz kendisini.
 • kahraman- anti kahramanı tam belli olmayan çerezlik bir film. bu arada robert de niro abimiz de morgan freeman'ın izinde gidiyor her filmde var.
 • açıkçası beklediğimden iyi çıktı. görüntü yönetimi, sanat yönetimi ve boks sahneleri çok başarılı ve şıktı. özünde bilindik bir başarı öyküsü aslında ama sıkmadan izlettiriyor kendini. robert de niro ray arcel rolünü al pacino'dan almıştı. daha iyi olduğunu söyleyebilirim bu durumun. pacino'yu gene her filminde oynadığı karakter içinde görürdük. de niro da artık rollerini eskisi kadar umursamasa da fiziken değiştirebiliyor kendini. çok fazla görünmeseler de ellen barkin, ruben blades ve john turturro gibi güçlü bir yardımcı oyuncu kadrosu var filmin. çekimleri 2013 yılında başlamasına rağmen üç yıl sonra gösterime girdi bu boks draması. izleyince de anlaşılıyor ki hedefi ödül sezonundan bir şeyler toplayabilmekti. bu açıdan hedefini bulamamış olsa da gayet keyifli bir seyirlik olmayı başarmış. yönetmen jonathan jakubowicz ilerisi için ümit veriyor.
 • rocky'ciler izlemesin. o kadar kötü bir film. de niro bile kurtaramamış.

  benim puanım 4/10. imdb puanı 6.7/10.

  şu hikayeden bu film mi çıkar ?
 • yönetmeni jonathan jakubowicz. bu adamın adını iyi ezberleyin. unutmayın ki bir daha adını gördüğünüzde o filmi direkt izlemeden geçebilin. gerçekten vasat bir film. iyi olabilecek bir filmken olamamışlardan. de niro da rol seçiminde gerçekten çıtayı düşürdü. abicim yaşlandın zaten ne oynuyorsun her filmde. bekle, bomba bir şey gelince oyna.