şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ekşi sözlük'e değer veren, ekşi sözlük'ü seven, ekşi sözlük'ten çok şey öğrenen, sözlük kültürünü benimseyen, aramaya inanmak isteyen, diğer yazarlara ve okurlara saygı duyan yazarların yaptığı eylem.

  şu an yazmak istediğim uzun uzun dört entry var. daha önce yazılma ihtimaline karşı mükemmel arıyorum, yazmak istediklerimi anlatan başlık yok. yeni başlık açayım diyorum kararkter sınırına takılıyor. kısaltayım diyorum anlamı değişiyor. benzer başlıkta yazayım diyorum benzer olduğu için yazamıyorum. karar verene kadar yazma isteğim gitti. derdimi sikeyim benim. *

  ayrıca (bkz: obsesif kompulsif bozukluk)
 • şu an içinde bulunduğum durum...

  sabah bir entry yazdım. kendimce bir yanlışı ifade ettim. (bkz: #83151160) ilgili entry'de açık açık anıtkabir'e giden ve bundan duygulanan biri olduğum yazmasına rağmen, direkt bir kısım kemalist gerizekalı tarafından tukaka edildim.

  birkaç saat sonra bir başka başlıkta bir konu ele alınmış. dindoşun açtığı başlığa da ben çemkirdim. (bkz: #83153189)

  sonra bir baktım ki çemkirdiğim başlığın dindoş sahibi, benim ilk entrymi favlayan tek kişi. üstelik kendi başlığında ifade ettiği şeyi --yap-ma-dı-ğı-mı-zı-- açıkça yazmama rağmen...

  zerre farkı yok kardeşim bu ülkedeki uç kesimlerin birbirinden. sağcısı, solcusu, ülkücüsü, dincisi alayı aynı. açık açık anlatılan bir şeyin tam tersini anlamak nasıl bir salaklık arkadaş???