şükela:  tümü | bugün
  • - doğum günümüzde elinde kavunla gelip “aa bugün senin doğum günün müydü?” diyen erkekler için doğum günümüzü video çekip facebook’ta paylaşan erkekleri üzdük.

- bimden masaj yağı alıp "canım idareli kullan" diyen erkekler için bali'ye gidip bize masaj yağı getiren erkekleri üzdük.

- "pırlantaya para mı verilir yea" diye yüzünü buruşturan erkekler için "istediğin bir pırlanta olsun. en güzelini alırım" diyen erkekleri üzdük.

- "eski sevgililerimin hepsi orospuydu" diyen erkekler için "benim hiç eski sevgilim olmadı. hepsi arkadaşımdır" diyen erkekleri üzdük.

- "kadın dediğin haftada 5 gün yemek yapar." diyen erkekler için "canım akşam ne yapalım." diyen erkekleri üzdük.

- "ciddi bir ilişkiye hazır değilim yeaa" diyen erkekler için "yarın istemeye geliyoruz ailecek" diyen erkekleri üzdük.

- "aylık kuaför masrafın çok tutar senin" diyen erkekler için "canım seni kuaförde gelir beklerim. kapıda ağaca ihtiyaç varmış zaten" diyen erkekleri üzdük.

- "güzel değilsen dünya ahiret bacımsın ya da olmadı 1-2 takılalım ama ben ciddi düşünemmiyorum yea" diyen erkekler için "dünyanın en çirkini de olsan severim seni. sonuçta iç güzellik önemli benim için" diyen erkekleri üzdük.

- bayram mobleden evi döşeyelim borçları ortak öderiz diyen erkekler için "aşkım tüm evi ikea evi yapalım" diyen erkekleri üzdük.

- daha eline kamera alıp bir instagram fotoğrafımızı çekmemiş erkekler için "canım bu bikini ile çok seksisin. fotoğrafını şöyle şurada çekelim de instagrama atalım" diyip 45 dk aynı pozu değişik ayarlarda çeken emektar erkekleri üzdük.

- şaraptı, biraydı içen kadın seven erkekler için "rakı içen kadın candır" diyen erkekleri üzdük.

- "canım bu arada 34'ten 36 bedene çıktın ve ilgimi kaybediyorum sana karşı" diyen erkekler için "bayılıyorum şu lahmacunu pide arasına koyup yemene, gece 2'de kokoreç diye sayıklayıp uyanmana" diyen erkekleri üzdük.
    to be continued
  • (bkz: iyi bok yedin)
  • 5 maddenin ucunun paraya dokunduğunu düşünecek olursak mesele yanlış ekonomik kararlar gibi gözüküyor.
  • "pardon ama yanına gelirken 80 tl'lik mac fondaten sürüp 300 tl'lik givency parfüm sıkıyorum bi zahmet 10 tl'lik kahveyide öde amk" diyen kişiden pek farkı olmayan yazar beyanı.
  • üzüntüsü bu entry'yi okuduktan sonra geçmiş erkeklerdir. kadınlığı kendi için sürekli bir şey yapılacak bir kimlik olarak algılayan anadolu kezbanının iç döküşleridir.
    bali'den masaj yagı getirmiyorum ben bundan sonra bu kızlara yeminle....hep üzüyorlar beni...
  • sözde çapkınlık adı altında puştluk yapan erkekler için, her zaman her anınızda yanınızda olan erkekleri üzdünüz.

oldu oldu bu böyle oldu.
  • ortam insanı, ahlaksız, gelişmemiş erkekler için temiz yüzlü, saf, iyi erkekleri üzdünüz. hep de üzeceksiniz. ama hiçbir zaman da insan yerine konulmayacaksınız peşinde koştuklarınız tarafından. müstahak hergün gördüğüm zilyon tane hemcinsime. aynı şey erkekler için de geçerli.
  • hindistan uçuşlarından kumaş ve o zamanlar sadece hindistan'da bulunan 22 ayar altın getirip satardım ürdün'de. ırak savaşından kaçan milyonerlerin karıları, kızlarının nişanı, düğünü için yolumu gözlerdi, hostestim, valizi boş tutardım, dönüşte sadece satacaklarımı doldurduğum valizle gümrük memurlarına takılmadan sağlam para kazanırdım. o zamanlar sevgilim evlenme teklif etti, hem evlenmeye hazır değildim hem de biliyordum ki babam istemeyecek ama adamı kaybetmek istemiyorum, düşüneyim biraz dedim. derken bir delhi uçuşunda yine valizim çok pahalı kumaş ve altın setleriyle doluyken gümrük memuru kabin ekibine spot check var deyip bizi sıraya soktu. elim ayağım tutuştu, kıvıramazsam işten atılmaktan tut vergisiz ticaretten yargılanmaya kadar bir sürü cezası var. ne halt edeyim diye düşünürken sıra bana geldi. valizi açmalarıyla telsizden anons geçmeleri, şirketin havaalanı temsilcisini çağırmaları bir oldu. baktım işi kıvırmanın tek yolu 'bunlar kendim için' demek ordan yürüdüm. 'sevgilim buralı, birkaç aya evleniyorum, alın bu telefon numarası, arayın, sorun.' adam aradı, sevgilim onayladı, ben hiç olmayacak bir şey için bir adama boş vaad vererek yırttım. 'gümrük memurlarından mı öğreniyorum teklifimi kabul ettiğini' diye sordu adam, orda bile izah edemedim durumu. sonra iki yakam bir araya gelmedi ilişkilerden yana. demem o ki üzmeyin erkek milletini, ahları pek fena...
  • üzdün de kezbanlık konusunda bi gelişme kaydettin mi peki? diye sorulası başlık