• saçınızı kestirdiğinizde fark etmeyen erkekler için biyometrik fotoğrafınıza bakıp otuzbir çeken erkekleri üzdünüz.

yazık, gerçekten çok yazık...
  • "daha eline kamera alıp bir instagram fotoğrafımızı çekmemiş erkekler için "canım bu bikini ile çok seksisin. fotoğrafını şöyle şurada çekelim de instagrama atalım" diyip 45 dk aynı pozu değişik ayarlarda çeken emektar erkekleri üzdük. "

hepsini geçtim de yazılan şu maddeyi sevgilisine söyleyen erkek net gavattır gözümde.

tanım: kezban yakarışı.
  • üzüntüsü bu entry'yi okuduktan sonra geçmiş erkeklerdir. kadınlığı kendi için sürekli bir şey yapılacak bir kimlik olarak algılayan anadolu kezbanının iç döküşleridir.
    bali'den masaj yagı getirmiyorum ben bundan sonra bu kızlara yeminle....hep üzüyorlar beni...
  • hamile olduğunuzu öğrendiğinde evlenme teklif eden erkekler için gerekirse ceketini satıp da kürtaj parasını denkleştiren fedakar erkekleri üzdünüz.
  • " "istediğin bir pırlanta olsun. en güzelini alırım" diyen erkekleri üzdük. " evet buradan sonrasını okumayanlardanım.
  • bu benim hakkında birkaç şey söyleyebileceğim bir konuya benziyor. 51 yıllık deneyimim, size uzak ve yabancı gelirse affola. sadece gördüklerimi yazacağımdan emin olabilirsiniz, senaryo üretmek gibi bir derdim yok.

- kasenize sempatiklik yaparak kaşık daldıran erkekler için, daha yanık olan fırın sütlacını sizinkiyle değiştiren erkekleri üzdünüz.

- günde bin kere arayıp rapor isteyen erkekler için, size güvenip, sizi rahatsız etmemesi gerektiğini bilen ve bu şekilde hareket eden erkekleri üzdünüz.

- arabasını valeye bırakan zengin erkekler için, sadece ama sadece siz üşümeyesiniz diye, sizden 5 dakika önce mekandan ayrılıp arabasını alıp gelen erkekleri üzdünüz.

- sizi sıfatların ardında yok eden samimiyetsiz erkekler için, her şart ve koşulda üstüne basa basa size isminizle hitap eden, adınızı söylemekten zevk alan erkekleri üzdünüz.

- yaz-kış/gündüz-gece güneş gözlüğü takıp "havalı" etiketi yapıştırdığınız erkekler için, göz bebeğinizdeki noktaları ezberleyen erkekleri üzdünüz.

- sizi evde yalnız başınıza koyup hususi arabasıyla nöbetçi eczane aramaya giden erkekler için, sirkeli suyla alnınıza bez koyan, sırtınıza kupa tutan, yetmezse sizi soğuk suda yıkayan erkekleri üzdünüz.

- bayramlarda otel odalarına kapandığınız erkekler için, memleketinize, annenizin dırdırını çekmek pahasına da olsa sizinle gelen, gelmeye can atan erkekleri üzdünüz.

- boğazda pazar kahvaltısı yaptığınız erkekler için, şu aşağıda paylaşmış oluğum omleti yapan erkekleri üzdünüz.(evet omleti ben yaptım)

http://hizliresim.com/qqn10g

- gülden başka herhangi bir çiçeğin adını dahi bilmeyen çiçeksepetçi erkekler için, saksı çiçeklerinizin ihtiyacı olan suyu size hatırlatmak zorunda olmayan erkekleri üzdünüz.

- kedinizi sadece ama sadece, sizin varlığınız sebebiyle ve zorla seven erkekler için, hayvan tüyüne alerjisi olup da size bunu dahi söylemeyen erkekleri üzdünüz.

- yalan söyleyebildiğiniz gerizekalı erkekler için, sizin yalan söylediğinizi fark ettiği halde hala sizi sevmeye devam eden erkekleri ise çok ama çok üzdünüz.
  • "- "pırlantaya para mı verilir yea" diye yüzünü buruşturan erkekler için "istediğin bir pırlanta olsun. en güzelini alırım" diyen erkekleri üzdük."

neyse ki eşim pırlanta diye tutturacak kalibrede değildi, neyse ki pırlanta diye tutturup meta fetişisliğiyle beni bunaltmadı, neyse ki şu şerefsiz dünya üzerinde pırlantaya para vermenin gereksizliğinin farkındaydı.

neyse ki' üzülmenize zerre üzülmedim.
  • parası olmayan erkekleri parası olan erkekler için üzmeliyiz temalı ağır kezban itemi.
  • üzdün de kezbanlık konusunda bi gelişme kaydettin mi peki? diye sorulası başlık
  • ikea yı duyduktan sonrasını okumadım.
    kadın ne kadar cahilse ikea'yı kaliteli zannediyor.
hesabın var mı? giriş yap