şükela:  tümü | bugün
  • - doğum günü diye bişey bekleyen, unutabilme ihtimalimizi düşünemeyen, eve girdiğimizde somurtarak karşılayan kadınlar için "olsun canım, sonra da kutlarız" diyen kadınları üzdük.

- evde kös kös oturup maddi katkısı olmayan kadınlar için, "canım idareli kullanırız bi süre n'olacak?" diyen kadınları üzdük.

- orospular için, namusunu sevdiği adama saklayan kadınları üzdük.

- sabahtan akşama kadar evde oturup, yemek bile yapmaya üşenen kadınlar için "canım akşama ne yapayım?" diyen kadınları üzdük.

- evlenme ve kendini bi erkeğe yamama meraklısı kadınlar için, anlayışlı ve doğru zamanı bekleyebilen kadınları üzdük.

- sabahtan akşama kadar kuaförden çıkmayan kadınlar için, youtuberları üzdük......

- makyaj güzelliğine inandığımız kadınlar için, içi güzel kadınları üzdük. en acısı da buydu.

- ikea'da katlanabilir masa 49,99 $ diyen kadınlar için "kim kuracak onu yav" diyen kadınları üzdük.

- bize godoş muamelesi yapmaya çalışan kadınlar için, "o kızı niye takip ediyosun yeağağağ?" diyen kezbanları üzdük.

- şaraptı, biraydı içen kadın seven erkekler için "rakı içen kadın candır" diyen erkekleri üzdük. (burda haklı kadın amk)

- bok boğazlı kadınlar için, vücuduna değer veren kadınları üzdük.

evet. trollü ciddiye aldım beyler, affedin.

(bkz: hangi erkekler için hangi erkekleri üzdük)
  • hadi bu akşam big chefs'e gidelim diyen kızlar için menemen yaparım yanına da çay demleriz diyen kadınları üzdük :)
  • bazı kadınlar için annemizi üzdük lan, o fena. o da kadın en nihayetinde.

benim annem de kadın, söylemiş miydim? (feat hacıosmanoğlu ve erkan petekkaya)
  • "akşam gelemem, babam izin vermiyor" diyen kadınlar için orgazm olamasa da gururumuz kırılmasın diye "aynı anda gelelim" diyen vefakar kadınları üzdük.
  • ilkokuldan beri asik oldugum kiz,icin hayatima giren her kizi uzdum ustelik kizin sevgilisi var...
  • doğum gününde aldığımız çiçeği yüzümüze fırlatan orospu çocukları için doğum günümüzde bize "kara lahana dolması" saracak kadınları üzdük.

zeytinyağlı da olabilir.
  • (bkz: kamil)
  • o kadınlar ki, "verilmiş sadakam varmış" dediler. şimdi çok mutlular.