şükela:  tümü | bugün
  • - doğum günü diye bişey bekleyen, unutabilme ihtimalimizi düşünemeyen, eve girdiğimizde somurtarak karşılayan kadınlar için "olsun canım, sonra da kutlarız" diyen kadınları üzdük.

- evde kös kös oturup maddi katkısı olmayan kadınlar için, "canım idareli kullanırız bi süre n'olacak?" diyen kadınları üzdük.

- orospular için, namusunu sevdiği adama saklayan kadınları üzdük.

- sabahtan akşama kadar evde oturup, yemek bile yapmaya üşenen kadınlar için "canım akşama ne yapayım?" diyen kadınları üzdük.

- evlenme ve kendini bi erkeğe yamama meraklısı kadınlar için, anlayışlı ve doğru zamanı bekleyebilen kadınları üzdük.

- sabahtan akşama kadar kuaförden çıkmayan kadınlar için, youtuberları üzdük......

- makyaj güzelliğine inandığımız kadınlar için, içi güzel kadınları üzdük. en acısı da buydu.

- ikea'da katlanabilir masa 49,99 $ diyen kadınlar için "kim kuracak onu yav" diyen kadınları üzdük.

- bize godoş muamelesi yapmaya çalışan kadınlar için, "o kızı niye takip ediyosun yeağağağ?" diyen kezbanları üzdük.

- şaraptı, biraydı içen kadın seven erkekler için "rakı içen kadın candır" diyen erkekleri üzdük. (burda haklı kadın amk)

- bok boğazlı kadınlar için, vücuduna değer veren kadınları üzdük.

evet. trollü ciddiye aldım beyler, affedin.

(bkz: hangi erkekler için hangi erkekleri üzdük)
  • hadi bu akşam big chefs'e gidelim diyen kızlar için menemen yaparım yanına da çay demleriz diyen kadınları üzdük :)
  • bazı kadınlar için annemizi üzdük lan, o fena. o da kadın en nihayetinde.

benim annem de kadın, söylemiş miydim? (feat hacıosmanoğlu ve erkan petekkaya)
  • "akşam gelemem, babam izin vermiyor" diyen kadınlar için orgazm olamasa da gururumuz kırılmasın diye "aynı anda gelelim" diyen vefakar kadınları üzdük.
  • ilkokuldan beri asik oldugum kiz,icin hayatima giren her kizi uzdum ustelik kizin sevgilisi var...
  • doğum gününde aldığımız çiçeği yüzümüze fırlatan orospu çocukları için doğum günümüzde bize "kara lahana dolması" saracak kadınları üzdük.

zeytinyağlı da olabilir.
  • (bkz: kamil)
  • herhalde size destek çıkan, ince düşüncelerle yaklaşan, kendiniz gibi olmanız için sizi yüreklendirenleri başkalarının size aşıladığı egonun tatmini ve yine o başkalarının paye verdiği etiketlere sahip olabilmek için birlikte olduklarınızla üzdünüz. kadınlar araba değil, iş hayatında bir mevkii değil, boğaziçi'de bir yalı değil beyler. kadınlar insan, sizin gibi ruhtan ve bedenden oluşan birer insan.