• yazılanların çoğunu okudum.
    özetle: kendi arzusu doğrultusunda yaşayan kadınlar için, karşısındaki için kendini feda eden kadınlar üzülmüş.

bence isabet olmuş. kadının çilekeşliğini yüceltmekten kurtuluruz belki böylece.

sarma, börek yapip, evi tertemiz olan kadınlara sesleniyorum. lütfen hayatta kendinize dair bir zevkiniz olsun. evi her gün süpürmeyin. çıkın hoşunuza giden bir yerde kahve içip iyi bir kitap okuyun.
    bir akşam da sarma dolma yapmak yerine kahvaltı ediverin. o gün evde yayılıp dinlenin mesela.

daha önemlisi bunları erkekler sizi tercih etsin diye yapmayın. kendiniz için yapın. mutlu olmak için, hayattan keyif almak için yapın. kendinizi kurban etmeye niyetli olursanız, emin olun sizi kurban edecek biri çıkacaktır.
  • incir reçelinde ağlayanlar için bilim kurgu sevenleri üzdünüz beyler.

edit: debeye giren ilk entryim olduğu için debe editi yapmak istiyorum ama yazacak birşey bulamadım. neyse o zaman bu entryyi tüm bilim kurgu sevenlere hediye edeyim :)
  • o kadınlar ki, "verilmiş sadakam varmış" dediler. şimdi çok mutlular.
  • leopar giyen kadınlar için leopar belgeseli izleyen kadınları üzdünüz.
  • üzmeye de devam edeceğiz ama üzülen kadınlar da "aaa benden bahsediyorlar" diyip sevinsin diye burada geldik vicdan mastürbasyonu yapıyoruz demenin kelimelerle süslenmiş halini yansıtandır.

bacılarım, sırma saçlılarım, üzülmek üzerine master yapıp doktora yeterlilik sınavı sonuçlarını bekleyen çilekeşlerim. sazan mısınız hep aynı yemi yutuyorsunuz? yiyorlar sizi.
  • "ben kahvaltı hazırlayamam meriç dışarıda yiyelim" diyen sudenaz için sabah ezanında kalkıp mükellef sofra hazırlayan emine'yi üzdünüz beyler.
  • anlattiklarim bi kulagindan girip digerinden cikan kizlar icin , anlattiklarimi kendi yasamiscasina iyi hatirlayan kizi uzdum.

etrafinda her gun farkli erkek bulunan kizlar icin ,
    sadece sen ol yeterli diyen kizi uzdum.

mutlu olsun diye binbir takla attigim kiz icin, senin bir gulusun yeter diyen kizi uzdum.

insan yanindayken degerini bilmiyor,gormuyor. her sey kaybedince kiymete biniyor.
  • hepsinin meali "(daha) güzel olanlar için güzel olmayanları / daha az güzel olanları üzdük"tür beyler. kendinizi kandırmayın.
  • elinden telefon düşmeyen sosyal medya müptelasi olmuş, hayatlarında kendilerine bir yol çizmemiş, bir karakter oturtamamış, sadece özendiği hayatı yaşamaya çalışan kadınlar için kitap okumayı çok seven karakterli bir kadını üzmüştüm.kafamı sikeyim.
  • tek gecelik seks isteyen kadın için,bize aşık kadınları üzdük
hesabın var mı? giriş yap