şükela:  tümü | bugün
  • yeni türemiş olan hangi kap önce dolar bulmacaları ile ego mastürbasyonu yapan kişiler için kullanılabilecek bir tabir.
  • arkadaş ortamında hangi kap önce dolar veya kurt-kuzu-samanı nehrin karşı yakasına nasıl geçirirsin tarzı bilmeceleri sorarsın, insanlar da çözmeye çalışır, hep beraber akıl yürütülür, kaynaşılır, eğlenilir ya. işte bu bilmecelerin cevabını önceden bilen biri vardır ortamda, kimse düşünemeden birer birer söyleyiverir cevapları da eğlencenize limon sıkar. işte o.
  • bunu bilirseniz daihisinizdir diye de not düşüyorlar.

-b kabı önce dolar ehe mehe.
  • genelde boruları tıkayarak milleti kandırmaya çalışır; ki tıkanmış boruyu görebilmek zekanızı ya da fizik bilginizi değil dikkatinizi gösterir.
  • sözlükteki 17. nesil tespit mastürbasyoncularını rahatsız etmiştir.
  • sonunda benim gibi dusunenleri gordugum baslik. gerizekali isleri zeka oyunu gibi gosteriyorlar.
    katilanlarin 95%'i yanlis cevap verdi gibi sacma sapan hilelerle tik, like vs alma pesindeler.
    ee biz de her zaman zeka seviyesi olarak kalan 5% icinde oldugumuzu ispatlamakla mukellefiz. siradan normal olmanin nesi kotu anlamiyorum, ozellikle zeka konusunda herkes ustun zekali 5% icinde kodugumun yerinde.

buna sacma sapan hesaplama, elma+muz+kiraz=100 gibi aptal seyler de dahil. linkedin'de goruyorum, onceden ben de goz ucuyla hesapliyordum, baktim ceo, direktor gibi havali kisiler yanlis yazip sacmaliyorlar, daha da nefret ettim bu islerden. artik bu tarz sey paylasan babam olsa silecegim.
  • (bkz: sosyal medya)da (bkz: viral) olmuş paylaşımlardır.
  • yanlış cevap verenleri düzelten aynştaynlar mı daha komik, eblek gibi detayları fark edemeyip doğru cevabı bulduğunu zannedip bodoslama yorum yazanlar mı, yoksa bu iki grubu da uzaktan izleyip fularıyla bunlara gülenler mi* bilemedim.

insanların %80'i yanılıyor olamaz

- 4.
    - 4'e de giden yol tıkalı enişte ;)
    - ahahah 5'e basıcaktım elim kaymış yeğenim :p
    - 5'in de ağzı kapalı dikkatli baq ;)
    - 7'dir 7?
    - 7'nin de altı deliq ;) meyveli soruya da bi daha bak enişte cevap 32 değil. ilk işlemde 4 kiraz var 3. deyse 2. kıps ;)
    - senin ben göz kırpmalı smileyini sikeyim düş peşimden rahat rahat cahilliğimin tadını çıkarayım amk ergeni seni..