• yaptığım mesleği nasıl buldu bilmiyorum ama tutturdu.
  • içinde oyun oynamak ile ilgili bir soru olmamasına rağmen; azılı bir gamer olan bana, oyun deneyicisi olmam gerektiğini söyleyen test.

ekleme: oyun sevdası yüzünden bilgisayarımda unity ve unreal engine bile kurulu.
  • zaten yapmakta olduğum şeyi ** söyleyen test. onu biz de biliyoruz, ama bu ülkede beş para etmiyor yaptığım şey. çünkü bu ülkede bilgiye para ödenmez.

cerrah veya doktorluğu da kaçırdık maalesef.
  • beni bayağı yakından tutturan test, helal olsun.
    `edit:`@intrigante uyardı sağ olsun, imla.
    @intrigante beni uyarmaya doyamadı, teşekkürü borç bilirim.
    @aleysan3 aynı uyarıyı yapmış ona da sonsuz teşekkürler.
  • kesinlikle yetersiz bir test öğretmenim sosyal durumlar her zaman daha çok dikkatimi çekerken yapmam gereken meslek "ekonomist" çıktı.
  • cidden benim mesleği de tutturdu. hani brebir aynısını söylemedi ama aynı alandaki meslekleri gösterdi. tebrik ediyorum.
  • bağımsız yazar çıktı ama hala sözlükte onay alamadım.
  • gerçekçi ve sanatsal epey yüksek çıktı. evet beni niteliyor. peki piyano ustası nedir arkadaş? ayrıca heyken değil heykel olacaktı o.

tanım: testimsi, testimtrak

edit: tekrar baktım da geleneksel ve sosyal dip yapmış, tamam kabul ama araştırmacı nasıl dip yapar? araştırmadan pek adım atmam ki ben. vazgeçtim beni de nitelemiyor ahah. ayrıca birebir aynı seçenekleri seçmeme rağmen öneriler arasında artık heykeltıraş çıkmıyor. mobile ayrı pc'ye ayrı mı öneriler acaba? ilginç.

diğer önerdikleri ise mimar, hayvan eğitmeni, şef, takı tasarımcısı, ses editörü, modacı ki modadan zerre haz etmem.
  • hayvanat bahçesi yöneticisi çıktım amk.

ekleme: lan iki kedi sevdik diye bu yapılmaz insana. yaz kızım; perşembe sabah tilkilerle toplantı. aylık hedefi tutturamayan hayvanı koyarım kapının önüne. işlerine gelirse, bizde böyle.
  • tam olarak yaptigim meslegi buldu, cidden tebrik ederim.
546 entry daha
hesabın var mı? giriş yap