şükela:  tümü | bugün
 • çoğu zengin kişinin içine düştüğü kararsızlık durumu.

  ahh, bu iğrenç kararsızlık bugün başıma ilişti işte. evet orkidelerim, bir iş yemeğine katılacağım, toplantı ziyadesiyle önemli, küçük kardeşim oscar murat'ı "git bana 3-4 tan tel al pahalı olsun" diye yolladım. anlayacağınız çocuk kıyma almaya gider gibi telefon almaya gitti hahayt. şu an 4 tane pahalı telefonum var ama hangisini kullanayım işin içinden çıkamadım. elimde zaten iphone 7 var, daha yeni çıkan bu telefonla gitsem çok mu prestijli olur ? yoksa fotoğraftakilerden birini mi almalıyım ? ben diyorum ki note 5'i alayım çünkü yeni bir iş adamı olduğumdan "aa ne kadar süper bir iş adamı acaba ne işler çeviriyor o kalemle" demelerini isterim doğrusu.

  http://i.hizliresim.com/wg4zem.jpg
 • (bkz: 700 liraya alınan montun üşütmesi) , (bkz: ben okuyamadım kırsallığı) gibi bilimum fake gündeme sahip, çeşitli trol başlıkların sahibi olan yazarın yeni çabaları..

  çok paran varsa vereyim hesap numaramı gönder 3 pahalı telefon parası dekontu burada yayınlayayım kardeş diyebileceğim mevzu..
 • içinden çıkılmış kararsızlıktır. yalnız insanlar, bir insanın 700 liralık monta ve 4 tane pahalı telefona sahip olmasını fake falan sanıyor. hahahayt.
 • cahil kararsızlığı. note 5'i mi alayım demiş bir de. en yenisi o mu sanıyor ne?

  neyse arkadaşı ilk ve son görüşüm
  (bkz: başlıklarını engelle)