şükela:  tümü | bugün
  • mükemmel bir site ratinglerini merak ettim sözlük ile karşılaştırdım yerlerde sürünüyor. tanıtımına katkı yapılması gereken en önemli sitelerden biri ülkemizde, bir yatırım aracı olarak kredinin hangi bankalardan hangi faiz oranlarından alınması gerektiğini gösteren belkide en önemli kaynak.

http://www.hangikredi.com/
  • işini layıkıyla yapan ender sitelerden biridir. faiz oranları da daima güncel.
    ne zaman bir kredi hesaplama işi olsa ilk aklıma gelen sitedir.
  • dünyanın sekizinci harikası. gerekli olan kredinin türü, tipi, tutarı, vadesi ve kullanılacak şehir ile ilgili arama bölümüyle sadece bir dakika içinde sonuca ulaşılabiliyor.
  • keşke ben yapsaydım dediğim site, geleceği parlak...
  • faiz oranları ok, hesaplama ve karşılaştırma imkanı ok. üstüne başvuru yapabilmek de güzel. hem kariyer.net, gittigidiyor gibi sitelerle aynı şirketler grubuna dahilmiş, bu da güven veriyor.
    yalnız benim en beğendiğim tarafı düzenli yazılan yazıları. bankaların kredi oranları, piyasalar falan hep buradan takip ediyorum. hem anlaşılır hem de açıklayıcı oluyor. hangi arkadaş akıl ettiyse sağ olsun, var olsun.
  • özel faiz oranları olduğunu iddia eden site. denemedim henüz ama bankaların kendi sitelerinde yayınladığı faiz oranlarından daha düşük oran gösteriyorlar. kredi ihtiyacım olduğunda deneyeceğim. başarılı bir site tasarımı bulunmaktadır. denemek gerek.
  • açıkçası kredilerle pek işim olmadığı için ismini düne kadar duymadıgım, fakat pazartesi beni analiz ve test pozisyonu için iş görüşmesine çağıran yer, bu kadar övülünce meraklanmadım değil bu siteyi hazırlayan ekip hakkında. bakalım nasıl bir yer çıkacak.
  • bugün ihtiyaç kredisi için baktım. ing bank 0,99 oranla kredi veriyordu, bende başvurdum. tam onay aşamasında oranın 1,34 olduğunu gördüm ve vazgeçtim.

ing bank kredi notumun 0,99 için yeterli olmadığını söyledi. bence ing bank kredi notunuzu yeterli görmezse faiz oranını yükseltebilir gibi bir uyarı eklemeliler. aksi halde benim gibi kredi notu yetersiz tüketiciler mağdur olabilir.

(bkz: #63467684)