• feminaziler geliyor. 3, 2, 1...
  • bbc'nin human instinct belgeseline göre her 10 erkekten 1'inin başına gelebilecek (belgesele göre gelen) durum. yani her 10 erkekten 1'i biyolojik olarak kendinden olmayan bir çocuğu yetiştiriyor.

hormonlar türk ingiliz dinlemiyor.

(bkz: #53866118)
  • bir gamsızın gizli defteri
  • "kocam çok iyi biridir, onunla bir problemim yok" dediğin adamı 2 yıl aldatmandan problemin kimde olduğunu anladık biz zaten.

tanım : ruh hastası beyanı.
  • hep baskıcı ve cinselliği tabu olarak gösteren toplumun suçu
  • kocaya bir bardak su verip sahneden alalım. basamağa dikkat abicim.
  • özgür ve kendine saygısı olan bir birey sorusu. hayatını modernize etmeye çalışan ve hislerinin, içgüdüsünün peşinden giden, cinselliğini sonuna kadar yaşayan bir bireyden bahsediyoruz burada. eşinin kendisinin kararına saygı duyması ve anlayı...

yok olmadı. feminist ve meriç taklidi yapayım dedim ama taklidi bile beceremedim. konu çok sert galiba ondan.
  • cem ve can yılmaz çiftinin eseri olabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=or9ffsvqzwg
  • başlığı görünce sözlük iyice kadınlar kulübüne döndü diyerek girmiştim, meğer habermiş.

böyle şeyleri ayıplamamak eleştirmemek gerek, insanın başına gelir sonra. tahtaya vurup geçmek en iyisi, ben hep öyle yaparım.
  • 19 yaşında, muhtemelen elini tuttuğu ilk erkekle evlenen, "hayat boyu kimseyle sevişemeden ölüp gidecek miyim" düşünceleri içinde kendisini de sevdiklerini de çok zora sokan bir aşk yaşamaya başlayan zavallı bir kadının güzin abla'ya yazdığı sözler.

bırakın her şeyi yaşasın insanlar, ondan sonra hayat kursunlar. çoluğu çocuğu düğün dernekle aynı eve tıkınca bir şey çözülmüyor. işin tuhafı kız hamile kalmasa mesele olmayacak bile, kimbilir böyle kaç bin tane hikaye var etrafımızda?
hesabın var mı? giriş yap