şükela:  tümü | bugün soru sor
 • "ak$amdan kalma" anlaminda.
 • chok fazla alkol alınması halinde kishinin sabah yasayacagı sendromların tumune verılen isim.(ingilizce)

  ekseriyetle bar ismi olarak kullanılır ve pek bi yakıshır.
 • ulan şu dilde akşamdan kalma gibi mükemmel bir terim varken bunun yerine kullanılabilecek bunu kullanan adamın amını sikiyim ben. hayır karşılayacak kelime olmaz ya da olan da yarak kürek bi şey olur anlarım da akşamdan kalma lan. mükemmel bi şey.
 • an itibariyle* star tv de yayınlanmaktadır.

  2009 yapımı olan bu filmde; mike tyson' nın sahnesine denk geldiğimde aklıma organize işler' in cem yılmaz' lı vido sahnesini çağrıştırmış ki organize işler 2005 yapımıdır.

  tesbit yabtım.
 • etil alkol'un nad tarafindan dehidrojenasyonu sonucu gelisen bir olay. karaciger asiri alkol alimi sonrasi asetaldehit uretmeye baslar, karaciger diger enzim tarafindan normal konsantrasyonuna dondurulune kadar kusma, bas agrisi gibi olaylar birbirini takip eder.

  cok daha karisik ve detayli lakin kisaca boyle ozetlenebilir.

  son zamanlarda sulfur iceren bilesikler piyasaya suruldu alkolle beraber alinip hangover'i felan onluyor. heralde rezonans yapilarinda bir takim stabilite degisiklikleri sagliyor boylece karaciger kapasitesinden fazla etil alkolle reaksiyona maruz kalmiyor.

  alkol'un tadini kacirir o be. ictiysen, sabahina katlanacaksin.
 • izmir alsancakta bulunan, oldukça kötü ve dolandırıcılıkta beis görmeyen bar. çarşaf çarşaf afişlerle duyurdukları gruplar gelmeyince aldıkları parayı vermeyen, tüketiciyi koruma yasasına göre kusurlu hizmet verdikleri ve hatalı oldukları belirtildiğinde bizim için farketmez, gelmeseydiniz, nereye şikayet ederseniz edin, bir daha da gelmeyin o zaman diyip üstünüze güvenlik görevlilerini salarak korkutmaya çalışan bir işletme. insanlara çıkmayacak bir grup için bilet kesen, saatlerce bekletip, üstüne fahiş fiyatlarla ve fiş kesmeden içki satıp, mağdur olmanıza yol açan ve pişkinlikle üste çıkmaya çalışan bu yerin mümkünse kapısından bile girmeyin.
  tüm bu saçma sapan davranışlar olmasa bile yine bir daha gitmem, zira gece ilerledikçe içkilerin fiyatlarını anlamazlar diye yükselten (33lük bira 13tlye ulaştı, ki yandaki daha iyi barlardada 5-8tl arası), kokteyl istendiğinde (mojito) votkalı limonlu su getiren, servisi kafanıza atar gibi yapan, berbat ses sistemiyle ne çaldığının anlaşılmadığı bir virane...
 • yayin ve yapiminda emegi gecen herkesin izdirabini sikeyim demek istedigim yeni sarki.
 • canan gide rindan dağıla mey ola rızân
  böyle gecenin hayr umulur mu seherinde

  ziya paşa
 • deli gibi icilen bir gecenin sabahinda, ben kimim , neyim, eve nasil geldim, sorularina cevap araken , bir daha icki olayini abartmamaya soz vertirten bas agrisi.