şükela:  tümü | bugün
  • insan gerçekten hayret etmiyor.
  • opet'te pompacılık yaparken çok düşünmüş ''böyle olmayacak, bi kere mi gelecem lan dünyaya, açılayım saçılayım, nasılsa gerizekalı bir kitle var, üç beş magazin sitesine çıkarım, reklamlardan parayı vururum'' diyerek beynini kullanmış. %100'ünü yani.
  • yakında ayak bileğine yaptıracağı bir 'sikildim dövmesi' ile meczupluk konseptini başarıyla tamamlayacak olan üreme bezi turnusoludur.
  • annem bunu tv'de izleyip gel sana alalım bunu derdi de ne biçim kavga ederdik ben istemezdim. annemi hatalı çıkardığı için kendisine minnettarım. artık bana karışmıyor.
  • meşhur olabilmek için türbanı da bikiniyi de kullanan bir gereksizin, gereksiz haberi.

ancak bikini, türban kadar prim yapmıyor 2019 türkiye'sinde.

bence popüler olmak istiyorsa türbanı tekrar giysin. altına da mini etek. o zaman türban fantezisi ile yanıp tutuşan muhafazakar abazanları tavana tırmandırmış olur ve hit değeri artar.

hatta türbanın altına bikini giyse ortalık yıkılır.

şöhreti küçük arap prensliklerine kadar yayılır.
  • ha gayret kızım bunla da gundeme gelemezsen bir de tangayı denersin
  • siyasal islamcı olmak vardı bu devirde. bahse konu olan mal'ı tanımıyorum. az buçuk duyduğumuz kadarı ile evlilik programından biliniyormuş ve kapalıymış. sonra, motorcu bir kız vardı, o da öyle bir açılıyor, bir kapanıyor; ara ara müslüman, bazı bazı hristiyan takılan bir "kaz" var mesela... şarkılarında, ya rabbi, allah'ım bolca geçen bir mıstık var, o da en son malumunuz olan rezilliklere imza attı. ne oldu ama, hepsi mutlu, hepsi paralı. devir, siyasal islamcıların devri.
  • bio'dan kezbanlık akan kişinin son paylaşımı.

şunu takip eden 540k insan var. nefes alıyor bunlar. hayat çok acayip ya.