şükela:  tümü | bugün
  • bu firmanın kazandibisinin içinden mukoza(sümük lan, sümük) çıkmıştır. karar sizin tabii ama ben fabrikalarını yakmaya gidiyorum mesela. bir daha yer misiniz bilmem.
  • hayatımda yediğim en iğrenç profiterolü üreten firma. kakaolu kısım kötüydü bayağı neyse de iç kısımdaki dolgunun bir kısmının sıvı, bir kısmının katı olmasına ne demeli? yemeyin, yedirmeyin ki azalarak bitsin.

edit: imla.

ayrıca bu marka tatlıların fiyatlarını ikide bir 1.60 tl'den 0.90 tl'ye düşürmelerine şaşırmamalı. satılmıyor demek ki.
  • özsüt tarafından üretilen ürünlerin a101 zincir marketlerindeki adıdır. ürünlerin tamamı izmir'deki özsüt fabrikalarında yapılmaktadır. sütlacı oldukça iyidir. aynı miktar, tat ve kaptaki sütlaç a101'de 1,60 tl iken, özsüt'te 5 tl'dir. geri kalan 3,40 tl fark ise hizmet + facebook'taki yer bildirim bedelidir.
  • a101'den aldığım turuç ve limonlu cheesecakeleri gayet hafif ve lezzetli olan marka. 5 küsur lira olup, fiyat performans oranı hakikaten ideal bana göre.
  • mini ekleri mükemmel marka.
  • sakında bir hata yapıp kaymaklı ekmek kadayıfından almayın, hayatınızda yiyebileceğiniz en kötü tatlı olabilir.
  • ürünleri kötü olan marka. kazandibini denedim 2 kaşıktan sonra bırakmak zorunda kaldım. siz denemeyin.
  • a101'de satılan en kötü ürünlerin başında geliyor bence. hiçbir tatlısını beğenmedim. a101 bence bu firmayı gözden geçirmeli.