şükela:  tümü | bugün
  • söylemesi ayıp bizim hanım acemimidir, dikkatsizmidir.. her 3-4 ayda bir arabanın orasını burasını yaptırmaktan ömrüm çürüdü. . tamam kasko diye birşey var ama hem her sene en yüksek kademeden kasko yaptırmaktan hem de 3-4 ayda bir servisin kapısını çalmaktan genç yaşımda saçıma aklar düştü aliminyum..

tamam cana geleceğine mala gelsin. hanıma feda olsun da daha dün servisten çıkan arabayı bugün götürüp evin önündeki ağaca geçirmek nedir arkadaş vallaha sinirden dudağımı kanattım ısırıp. "canın sağolsun hayatım" dedik tabi ne diycen ..

-----------------------------
    gelen mesajlar üzerine edit 1: evli olup eşi araba kullananlar biliyor zaten mevzuyu.
    gelen mesajlar üzerine edit 2: bekar olanlar da boşuna kasmasın. evlenince görücem onları ben.
    gelen mesajlar üzerine edit 3: feminikler zaten gömecek adam arıyor. kızsan "kızdı" derler, kızmasan "kızmadı" diye yine suçlu erkekler. bunlara zaten yaranılmaz.
    ----------------------------
  • sahbindendeki bayandan temiz yazan araçlardan neden uzak duramız gerektiğinin beyanıdır.
  • eğer gerçekten dikkatsiz bir eşiniz varsa ve arabanız 3-4 ayda bir servise gidecek hale geliyorsa neden kullanmasina izin veriyorsunuz?

bugün yarın önüne bir çocuk çıktığında fren yerine gaza basarsa hesabını kim vericek?
  • dert etme derim. sende gece hanım'a vurursun ödeşirsiniz.
  • vurdurmasından iyidir.ayrıca hayırlı forumlar
  • benim de böyle kocam olsun ben de ağaca hatta çöp kovasına geçiririm . eve geliyorsun kocaya ıkınıyon sıkınıyon vee açılıyorsun düşünsene adam gık demiyor canın sağolsun diyor. offff. hayal edin hanımlar böyle bir adamla evli olduğunuzu. hayatınıza renk katar yemediyorum.
  • ne sana ne eşine, o ağaca üzüldüm.
  • 17.06.2017 hanımın arabayı vurma rezaleti olması gereken durum.

suser arkadaşın bizden tam olarak beklentisini çözemedim açıkcası. hanımı boşamak mı istiyorsun? vurduğunda üzülmeyeceğin bir araç önerisi mi istiyorsun? uygun fiyat çıkartacak kasko firması mı lazım? sağlam usta mı arıyorsun? yengeye karşı terbiyesizce yorumlar mı yapalım? seni mi teselli edelim? tam olarak ne istiyorsun, beklentin nedir onu çözemedim ben.
  • bim çiğköftecisinin arkadaşı komikli başlık açmış.
  • (bkz: gerçek calvin klein bu değil)

böyle yazmazdı bu adam. hacklendi mi ne oldu acaba?