şükela:  tümü | bugün
 • lordi'den aldıkları gazla aynı şeritten yola devam etmeye çalışan finlandiya'nın 2007 eurovision adayı. temsil ettiği şarkısı leave me alone'un klibi için buyrun:

  http://www.youtube.com/watch?v=1pdpuuw8awa
 • finlandiya'nin idols yarismasina katilmadan önce bir depoda forklift operatörlügü yapan balik eti yeni stari.

  patlayan araba lastigimi götürdügüm dükkandaki eli yüzü yag icindeki tamirciye "do you speak english" diye sorup da adamin benim elime verecek düzeyde ingilizce konustuguna sahit oldugum bu kuzey ülkesinde bir forklift operatörünün ingilizce albüm cikarmasi beni sasirtmadi.

  ama gecenlerde alisveris yaptigim bir mobilya dükkaninin deposunda bundan daha da güzel bir forkliftci bayan görmüstüm, hatta kendisine "esas sen popstar olmalisin" der gibi baktim, o da bana "bana ne der gibi baktiginizi anlayamadim" der gibi bakti.
 • leave me alone adlı şarkısıyla akıllara kazınmış, finlandiya'lı şarkıcı. uyduruk erovizyon şarkılarının yanında yazık olmuştur bu güzel şarkıya. zira ben güzel dedim, ama genelde sevilmez bazı bünyelerce bu şarkı. nedeni çok ''karanlık'' olmasıymış. karanlık bir durumu anlattığı için olmasın bu karanlık? karanlık durum aydınlığa kavuşsun diye yapmış bu şarkıyı zaten. sanki her şey güllük gülistanlık, o da gülecekti şarkı söylerken, bağırması gayet normal.

  (bkz: kimle konuşuyorsun sen)
 • eurovision 2007de 17.liği hak etmemiş olan güzel şarkıcı.

  leave me alone için (bkz: #10741820)