şükela:  tümü | bugün
 • her biri kısa öykü tadındaki entryleriyle akşamımı neşelendirmiş yazar.
 • entylerini beğendiğim ve bundan sonra takip etmeyi düşündüğüm yazar.
 • uzun entryler mücahidi, tespit mühendisi, ilahi komedi dükkanı. iki eli yemek tutsa da selam vermeden geçip gitmeyen badi. * * *

  bir de yakışıklı epeyce ki sormayın, ayrıca en bi yeminlisinden gelecek vaadeden mühendistir.
 • bu adam iş bulmasın hiç. işsizlik hikayeleri son derece yaratıcı yapıyor bu adamı. gülmekten pipim düştü be. helal olsun.
 • delikan76' dan beri sozlukte yazilarini* takip ettigim adam yoktu.. simdi var.

  bugun tusuna can sikintisi ile basar, ilginc birsey var mi diye bakardim... sekizyuzkusur yazisi ile tekrar yazmaya baslayacagi sureye kadar kismi bir sekilde gecirecegim. sen yaz bilader. ellerin dert gormesin.
 • yıllarca aynı şehrin sokaklarını eskitmişiz ki hayal kırıklıklarını bu kadar güzel anlatmasından belli (gerçi o şimdi alanya'da her gün denize gidip sahilde kitap okuyor), aynı okulun aynı bölümünün sıralarında kopya çekmişiz... kuğulu'da beraber oturup, aynı masada içip ankara'yı kurtarmışlığımız da var bu usta kalemle.

  yazmayı seven ve çok iyi yazan bir yazar hanrygale. uzun ve güzel cümleleri kolayca bulup çıkaran bir adam. bize de eline sağlık demek düşer.

  (ya abi aynı masa falan dedim de fazla romantik olmadı di mi? kuğu falan?)
 • küçük başlıklara, büyük entry'ler döşer. burdaki büyüklük kelime sayısından gelmiyor ama. güzellikten geliyor.

  yazdıklarından fazla doz alınca, en sevdiğimiz filmin, en güzel sahnelerini peş peşe izlemiş ve gülümsetmiş, sevindirmiş gibi bir his dağıtıyor. hem bedava.
 • ne zaman badiye tıklasam muazzam bir boşlukla karşılaşmamın bi süreliğine kamuflajla renklendirilmiş sebeplerinden biridir kendisi. şimdi ben burdan renkli filan diyorum ama yanlışımız olmasın, olaya bir de iyi tarafından bakalım istiyorum. 'fekat bunun neresi iyi?' diye içimden yükselen sesi bastırmak zorundayım zira eksikliği hissedilen bir badinin başlığı altında göte giren entrylerle uğraşmak olmaz.

  tek kelimeye entry girmeceli geceleri özlediğim şu an belki ak-47 yi serüvenine yoldaş edip nöbet tutuyordur. hava da iyice soğudu artık.* zaman göreli bir kavram. her günü benim için bir yıla bedel günler onun için bi kaç saat etsin; askerliği çabucak bitsin, gelsin...
 • mies tadi alabildigim entrylere imza atiyor. tebrikler.

  gercegi ogrendikten sonraki edit: (bkz: #20790627)

  (bkz: ayip)
 • hafızamızı hafife alan yazar..

  aşağıdaki iki entry arasındaki 7 farkı bulunuz:

  (bkz: sen beni niye aramıyorsun diye arayan sevgili/@mies)

  (bkz: ağlayan kadın/@hanrygale) ya da buradan

  aklın yolu birdir ve üslup benzerliği olabilir ama bu kadar da değil sanırım. entry yazmak için şablon kullanmaya ihtiyacı olmadığını düşünüyorum.

  edit: yazarın entry'sini silmesi yeterince manidar ama bir iddiada bulunmuş olduğum için screenshot koymak durumunda kaldım üzgünüm. bir ara silerim, durumdan herhangi bir zevk almış değilim. mesele entry'si kopya edilen yazarı da bağlamakta olduğundan, bu yazdıklarımın sadece şahsi fevri yaklaşımım olduğunun altını çizmek istiyorum ayrıca. nelerle uğraşıyorum ben böyle..