• çinli motorsiklet üreticisi.. türkiye pazarında çok fazla geçmişleri yok benim bildiğim, tutunmaya çalışıyorlar.. 2 milyara canavar gibi scooter satıyorlar, öyle ki tekirdağda ilk parti tükeneli çok olmuş şu anda sipariş alıyorlar.. motorlar da güzel motorlar cidden, kanuni filan hikaye.. param olsa hemen alıcam bayiliğini..
  • as 125 t diye bir scooter üretmiş bu çinli üretici güzel duruyor...
    sonuçta üreticidir.saygı duyulmalıdır üretmek zor bir süreçtir.
    haojin türkiyeye asya motor distüribitörlüğünde sunulmaktadır.
  • asya motor adıyla tekirdağın sağını solunu sarmış bu motor öyle şirin öyle güzeldir ki..

fiyatı 1.650ydi geçen hafta konuştuğumda, elli milyon iner çıkar. motorun dışı, kaporta dicem artık karoser ya da ne bileyim, kompile plastik.. gitseniz vursanız bi çizik olsa üstünde en basitinden, komple o parçayı çıkarıp atın yeine yensini takın, para değil..

bu arada, kanuni de esasında bayaa iyi marka.. kıyaslamayalım şimdi...
  • tüm yedek parçalarının toplam ederi 250 yeni türk lirasıdır bu motorun.
  • 125t modelinin sari ve siyah renklerine bagdat caddesinde sik sik rastlayabilirsiniz. fiyatinin yaklasik 2 milyar olmasi vespada olan gonlunuzu bu markaya kaydirmaniza sebep olabilir.
  • (bkz: asya motor)
    (bkz: mondial)
  • almadığım, aferimi hakettiğim motor. beklerim on sene alırım honda shadow, veya ne bileyim transalp.. honda yani neticede.. binmişken en iyisi.. ne bileyim bir varadero bir goldwing hatta.. kalkıp da.. hor görmek gibi de olmasın da.. yani akıl var da mantık var da.. ama şu olur çalınır içim cız etmez haojin için. o kadar da canımın yongası değil.. alsaydım tabi. almadım iyi ettim. akıllı adamım akıllı. bakmayın siz..
  • adam varaderoyla kıçı kırık 125lik sukutırı kıyaslıyor ya
hesabın var mı? giriş yap