• inter milan'ı 2 kere yenmiş, southampton'a yenilmemiş, celtic'i tek maçta devirmiş olan takım.

hiç öyle yabana atılmamalı...
  • sırf beşiktaş düşmanlarının kendini tatmin etmek ve beşiktaş taraftarlarını kızdırmak için hakkında konuştuğu takım. hele bu günlerde bunu neden yaparsınız anlamıyorum. beşiktaş bunları eler, hatta içinden geçer. fazla zırlamayın.
  • şampiyonlar ligi ön elemesinde olimpiakos'u eleyen, uefa grubundan inter ve southampton'ı kupa dışına iterek beşiktaş'ın rakibi olmuş takım. ciddiye alıp oynamazsak süpriz olabilir. işi ciddiye almalıyız.
  • inter, southampton ve sparta prag 'ın yer aldığı gruptan çıkmış 13 milyon euroluk takım . diğer takımların düştüğü hataya düşmeyip kendilerini hafife almazsak turu rahat geçeriz .
  • 6-0 hezimetinin kurbanı olacak takımdır. aha da yazıyorum buraya. yok öyle şunu elemiş, bunu geçmiş. beşiktaş, bu takıma vodafone arena'da golleri sıralayamacaksa hiç oynamasın avrupa'da daha iyi. rakibi küçümsemek mi bu yazdıklarım, asla. ama göz var izan var.

aha bu hapoel beer sheva

bu da oğuzhan
  • beşiktaş'la arasındaki maçlar quaresma'nın maçları olacaktır. israil takımlarını sever.
  • beşiktaş'ın 2. turdaki rakibi.
    tottenham, roma, man. utd vb. rakiplerin arasından onlara keza iyi bir rakip çekmiş olduğunu düşünüyorum ama yine de kolay lokma diyemiyorum.

bu takım inter'i italya'da 2-0 kendi evinde 3-2 yenerek inter'den 6 puan almayı başardı.
    aynı zamanda ingiliz takımı olan southampton ile de her iki maçta 0-0 ve 1-1 berabere kalarak yenilmedi.

hapoel beer-sheva 1949 yılında kuruldu. maçlarını 16000 kişilik turner stadı’nda oynayan hapoel beer-sheva’yı barak bakhar çalıştırıyor.

hapoel beer-sheva, uefa avrupa ligi k grubunu sekiz puanla ikinci sırada tamamlayarak beşiktaşımızın rakibi oldu.

27.9 yaş ortalamasın sahip hapoel beer-sheva, kendi liginde üç kez şampiyonluk sevinci yaşadı.
  • beşiktaşın rahat eleyeceği bir takım.
    ulan elindeki tek topçuya verdiğin parayla bu takımı satın alıyosun.
    e yen ele artık..
hesabın var mı? giriş yap