şükela:  tümü | bugün soru sor
 • adam sandler in takimindan kovulunca sansini golf te deneyen bir hokey oyuncusunu canlandirdigi komedi filmi.
 • film golf seyrederken "sunlarin arasinda bi tane dennis rodman tipli ariza bi adam olsa ortaligi kirsa gecirse" psikolojisine gecen insanlari eglendirecektir. yoksa otisabi nin de (bkz: adam sandler/5) te tanimladigi gibi bi adamin cevirdigi pek de matah olmayan bir filmdir.
 • south park sever bir insanin kesinlikle tapacagina inandigim adam sandler'in little nicky'de de degindigi zenci golf ustasini içeren film. sirf shooter mcgavin karakterinin topu delige soktuktan sonra her seferinde tabanca ile vurma efekti bile saatlerce guldurur.
 • golfun sadece zengin zuppe, kibar sporu olmadigini baska insanlarinda yapabilicegini belirtten komedi filmi..
 • tüm spor dallarından bir kahramanı canlandırmış olan adam sandler'in bu kez golf oyuncusu olduğu 1996 yapımı film. eglencelidir, klasik bir adam sandler filmi olup üzerinde fazla düşünmeden gülebileceğiniz bir filmdir.
 • adam sandler'ın diğer filmleri gibi, eğlencelik, iddialı olmayan ancak güldüren* 1996 yapımı bir film. filmde kansas'tan carry on my wayvard son ve lynyrd skynyrd'dan tuesday's gone da duyulabilinir. favori karakterlerim golf eğitmeniyle, happy'nin golf yardımcısıdır (artık özel adı her neyse)
 • 1996 yapımı, adam sandler tarafından senaryosu yazılan filmlerden bir tanesi.
 • lisedeyken bir şekilde elime vcd'si geçen, çok eğlenerek izlediğim, dvd'sini buralarda bulamayıp da amazon'dan sipariş verdiğim adam sandler filmi...
 • tamamen pepsi satışına yönelik bir adam sandler filmi. aşk, mücadele ve golf sadece dolgu malzemesi.

  "adam sandler" isminden ne bekliyorsanız karşılıyor film. carl weathers de bonusu!
 • spor türü filmleri pek sevmememe rağmen eğlenerek izlediğim bir adam sandler filmiydi. senaryosunu da adam sandler'ın yazdığı bilinen bu hoş yapım, adam sandler'ın başrol oyunculuğunu yaptığı diğer filmleri gibi iddalı olmasa da, gülmek ve eğlenmek isteyen izleyicileri fazlasıyla tatmin edeceğini düşünüyorum. adam sandler'a özgü absürdlük film boyunca belli bir derecede hakim bu yüzden film absürdlükle komiklik arasında kalmış diyebiliriz; esprilerin bir çoğu haliyle basitti ve klişeydi. yine de, belli başlı yerlerde gülmemi sağladı. özellikle adam sandler'ın tavırları ve mizacı tam izleyicinin hoşlanacağı türden. "golf, zengin züppelerin oyunudur" mantalitesini temel alarak, alt kesimlerden, halkın içinden gelen sıradan bir hokey oyuncusunun golf sporuna attığı adımları absürd bir dille anlatmış. her yerde olan kemirici kapitalizmin etkileri bu filmde de bolca vardı. film, genel olarak pepsi ve subway ürünlerini pazarlamak ve reklamını yapmak amacıyla yapılmış olsa da, sıkmayan kurgusuyla ve eğlenceli yapısıyla bir kere de olsa izlenmeyi hak ediyor diye düşünüyorum. bütün izleyici kesiminin diline rahatlıkla hitap edebilmiş kanımca.. 7.2/10