şükela:  tümü | bugün
  • ikamet ettikleri binayla, isim ve manzara uyumu diye bir şey yakalamışlar.
  • (bkz: happymondays)
  • (bkz: mutlu olalım)
  • şu sıralar, karaköy tavla turnuvası düzenleyerek, çevre esnafla tanışmayı/kaynaşmayı hedeflemekte olan samimi ajans.
  • happy hour larında bulundum cuma günü, gerçekten güzel bir deneyimdi. manzarası çok güzel bi binaya sahip ajanstır.
  • buraya iş görüşmesine gittim. acil eleman arıyorlardı. toplantıda görüştüğüm head görüşmenin çok güzel geçtiğini, kısa sürede döneceklerini, olumsuz bile olsa mutlaka döndüklerini sektördeki "diğer ajanslar" gibi olmadığını belirtti. üç hafta sonra mail atıp süreci sordum, devam ediyor dendi. bir yıl geçti kimse hala dönmedi.

birkaç ay önce başka bir pozisyon için arkadaşım görüşmeye gitti. aynı süreçlerden geçilip, aynı şeyler söylenmiş. ona da kimse dönmedi.

sanırım şirketin politikası bu. görüşmeye gidip de hala cevap bekleyenler varsa alternatif ilanlara bakmaya devam etsinler.

geç gelen edit: bu kurumda yetkili olan bir ekşisözlük kullanıcı benimle irtibata geçerek görüştüğüm kişinin artık orada çalışmadığını ve bu kişinin de bağlı bulunduğu youth works'ün happy people project bünyesinden taşındığını belirtti. sanırım artık görüşmelerde olumlu, olumsuz dönmeye özen gösteriyorlar. ilgilenen arkadaşların bilgisine.