şükela:  tümü | bugün
  • son derece sevimli ve sıradışı çorapların markası.
  • bugün çoraplarından birine kanyon mağazasından sahip olduğum, çalışanı dahil her şeyinin sevimli olduğu çorap markası. her ayağa lazımdır.
  • erkekler için şu tarz çoraplar üreten marka. sırf bunlar için üçüncü bir çorap çekmecesi açtım dolabımda. bir çekmece tek renk, koyu çoraplar için, ki bunları artık pek kullanmıyorum. ikinci çekmece kısa, fitness çorapları için, yeni çekmece de bunlar için. ciddi iş toplantılarından en rahat ortamlara kadar her yerde giyiyorum. kaliteleri filan da oldukça iyi. english laundry de yapıyor artık böyle şeyler. daha pastel tonlu varyasyon açısından güzel. severek kullanıyoruz.
  • çalışanını aşırı terbiyesiz bulduğum müessesedir. yeri kanyondadır. bir çoraba 35 lira vermek isteyen çemçük akıllılar gider.
    sevdiklerinizi göndermeyin.
  • türkiye distribütörü batmış. batan geminin mallarını da izmir'de celile isimli yere vermiş. (en azından bir kısmını)
    online fiyatı us$10-11 olan çorapları burada 10tl'ye aldım. bir sepet dolusu vardı. 3-5 klasik model dışında 6 tane aldım. üzerinde bile 30tl etiketi varken 10tl vermek çok keyifliydi. henüz bitmeden gidip alabilirsiniz.
    celile neresi derseniz tıklayınız...
  • gay çorabı üreten firma.