• tum sinif olarak hocayi kandirarak teknoloji odasinda ard arda yaklasik 40 bolumunu projeksiyon makinesiyle izledigimiz ardindan muzigiyle gina getiren ve her muzigi dinleyisimizde sadist duygularimizi kabartan vahsi animasyonlar
  • dinlerken salak salak sirittiran muzige sahip animasyon. (bkz: sozluk yazarlarinin cep telefonu melodileri/@ugurcan)
  • karıncayı bile inciltemeyen tiplerden olarak,o animasyonları izlerken keyif aldığım için kendime inanamıyorum.sanırım onlarla tanışmama sebep olan kişinin,o zamanlar hoşlandığım insan olmasıyla da alakalı.çok romantik değil mi?:)
  • grotesk bir animasyon serisi

bu arada a to zoo adlı bölüm serisiyle beni benden almıştır orası ayrı.
  • siddetli ve şiddeti seven , bahtsız bedevi şeklinde yaşayan, hostel korkunçluğunda ( ki bence hostel yanından geçemez) güldürükçü, sincapımsı, animasyon karakterler.
    muazzam neşeli müziği şoyle dursun , " vaktiyle müdavimi olduk ama neysekı gectı modası " dıye sevınırıken tekrar msn avatarlarında dolanıyorlar. eskiden izlerken bazı yerlerinde gözümü kapamama sebep olmuş bu karakterler, msn kullanmadığınıza şükretmenize sebep oluyorlar .
  • sinir bozarak güldüren cinsten bir dizi. şey.
    şiddetten aldığınız keyfi "aman canııım, çizgi işte gerçek değil ki" şeklinde meşrulaştırmanızı sağlayabilendir aynı zamanda.
  • her bölümde birbirlerinin kafalarını gözlerini patlatan burnu kalpten sevimli yaratıkların vahşi maceraları.

(bkz: kusturan televizyon programları)
  • çok eğlenceli, nerdeyse bağımlılık yapan yetişkin animasyonu. cub'ın başına gelmedik kalmasa bile her daim neşe içinde olup sırıtması, cuddles'ın pofuduk terlikleri, lumpy'nin aptallığı, petunia'nın temizlik takıntısı, disco bear'ın 'ovv yeeaa' tripleri, cub'ın babasının en mal baba olması.. her karakter ayrı ayrı seviliyor, öyle tatlı ve şapşallar ki.
    her bölüm, manik müziğe uygun bir şekilde tüm karakterlerin anlamsız neşesi ve sırıtışıyla başlıyor, bölüm sonunda ise havada uçuşan kollar, bacaklar ve baştaki sırıtan yüzlerin artık dehşete bürünmüş ifadelerini görüyoruz, böyle de absürd bir tezatlığa sahip.
    ama çok eğlenceli lan.
  • tam olarak ne oldukları henüz netleşmemiş olup, haklarında bir çok rivayet vardır. çoğunluğunun nietzsche'nin felsefesindan bir şeyler kaptıkları ve bunu her daim uyguladıkları düşünülecek olursa insan nesline yakın canlılar oldukları düşünülebilir. ancak o kadar sevimlidirler ki keşke aramızda dolaşsalar da bu monotonluk maratonunda ve çilekeş dünyada bazen de onlar gibi 'beni öldürmeyen acı daha da güçlendirir' düsturuyla yeniden yeniden ölsek ve her seferinde reenkarnosyana inanmayanlara inat tekrar yepyeni maceraların içinde bulsak kendimizi, hayat ne kadar da manalı olurdu.
  • içeriğinden bihaber ebeveynlerin "aa bak çizgi film başlıyo otur izle" diye çocuklarına açtığı, içeriye geri döndüğünde ekranda birbirinin karnını, gözünü ve bilimum yerlerini deşen sevimli hayvanlar görmesiyle sinir krizlerine girmesine sebebiyet verecek derecede psikopat bi o kadar da bağımlılık yapan çizgi-dizi.
    ama tüm suç bende. daha baştaki o korkunç müzikten anlamalıydım ne geleceğini.
hesabın var mı? giriş yap