• bu adamlar manyak, inanilmaz komik esprileri bulunuyor. eskiden olan joe fish modeline benzeyen bir surue sey yapiyorlar ama bunu cok iyi beceriyorlar. belli basli karakterlerin maceralarini izlerken gulmekten kirilip icerdigi vahsetten urperiyorsunuz. ama hepsi iyi bir zaman gecirmek adina duzenlendiginden dolayi anlayisla karsilamak lazim. her hafta yeni maceralar yayinlaniyor sitede. uye olup bunlar izlemek de mumkun ama flash gerektiriyor.
  • her bölümde karakterlerin muhtelif şekillerde parçalanarak öldüğü seri.
  • eye candy bölümü en başta gelmek üzere, izlenmesi zor olan ve hatta o karakterlerin şirinliğine kapılınca izlenmesi imkansız hale gelen kısa çizgi filmler. gidip internetten aramanıza da gerek yok, onlar sizi mtv ekranlarında buluyor zaten, ya televizyonu ya da gözlerinizi kapatın yeter.` :olmaz böyle şey`
  • sincap nutty, geyik lumpy gibi karakterlere sahip we southpark'a benzer yirenç olayların yaşandıı bi anime. mesela dün sincabın barsakları arkasından çıktı, rakunların suratı asfalta yapıştı, geyik te yandı bitti kül oldu..
  • bütün bölümleri ardarda seyrettikten sonra, o sinir bozucu şarkının beyinde yankılandığı şeylermiş bunlar.
    bir de çok mutluyuz, sarılalım sıkı sıkı modunda başlayan olay bir anda gore gösterisine dönüşüyor.
    (bkz: ben bugün bunu gördüm)
  • mevzuyu tamamen eğlence olarak algılamaya başlayıp vahşetten zevk aldığınızı hissediyorsunuz ve o anda hafiften ürperiyorsunuz. gülmekten katılırken aklınız başınıza gelince suratınız değişiveriyor. ya da ben manyak olabilirim tabii...
  • insanlarin kafasini karistiran, hem sirinlik hem igrenclik ogelerini icinde bulunduran bir cizgi filmdir. izleyenler allak bullak olur. ornek:

aysecik: igreeenc...
    samuel: e izleme abi?.
    aysecik: cok hos ama...

haydaa...

ayrica ses efektleri de abartilidir, mideden direk hissedilebilen bir etkisi vardir.
  • mtv'de geceleri 4e kadar her saat başı çıkardı yazın, beklerdim ilgiyle.. gerçi hala vardır ben seyretmiyom diye adamlar kaldırcak değiller ya..
  • mutlu aac arkadaslari olaya son noktayi koymakla kalmayip üstüne cift salto ile tuz biber eklemislerdir(ne dedm simdi ben?)htf kesfedildikten sonra yapilanlar:
    sitedeki tüm bölümler izlenir siteye üye(htf)olunur
    mp3ü download edilir
    syfa bookmark olarak kaydeddilir
    her gün kontroledilir yen 1sey war mi die
    kazaa dan search edilir episode lar dvd ler indirilir
    arkadaslara tavsie edilir
    en sevilen bölümlerin kriterleri(!)yapilir
    o kadar
  • psikopata bağlamış çizgi film.
hesabın var mı? giriş yap