şükela:  tümü | bugün
  • trt çocuk’ta yayınlanan pembe saçlı yakışıklı ve sevimli bir erkek çocuğun olduğu çizgi film karakteridir.

hapşuu ile birlikte takatuka isimli bir robot, vız isimli bir arı ve meli isimli bir koyun macera peşinde oyun oynarlar.

hapşuu bizim ufaklığın en iyi arkadaşı olup, hayal dünyamızın en sevimli dostudur.

buradan yapımcılara sesleniyorum. lütfen daha çok bölüm çekin, bizi pembe saçtan mahrum etmeyin.
  • bu çocuk neden sürekli hapşırıyor merak ediyorum.
    geçenlerde denk geldik oğlan kapat bu saçma şeyi diye ağladı.

not: aferin çocuğum televizyonla pek arası yok zaten diyip gururlandım.

aa bir de aklıma geldi. bunu izleyeceğine jet ile keşfet filan izlemeli bence. deneyler araştırmalar uzay filan en azından bişiy öğrenir çocuklar.
  • bu çizgifilmin başrolü hapşuu, dedesi ve babaannesiyle yaşayan pembe saçlı bir erkek çocuğudur.
    çizgifilmde ne olursa olsun hapşuu'nun gerçek adı, neden babaannesinde yaşadığı, anne-babasına ne olduğu açıklanmaz. öyle ki bu gizli hikayenin ardında yaşanan büyük dramı sanki çizgifilm izleyen çocuklara yansıtmamak için çaba harcarlar. gözlemlerim ve tahminlerime göre hapşuu'nun anne babası vefat etmiştir. yanındaki robotu da tek dostudur. babaannesi arada domates çorbası yaptığında hapşuu o kadar mutlu olur ki, üzerine besteler yapar bu küçük pembe saçlı beyefendi. öyle de mutluluğa ve ilgiye açtır.

her gün bir doz hapşuu'nun salıncaktan meli ve diğer kuzuları kovup sonra pişman olduğu ya da robotun renklerinin yok olduğu bölümü izlemezsem eksik hissederim. aylardır tek bir yeni bölüm çıksın diye bekledim ama artık umudum kalmadı... en azından keşke keşkek yesek şarkılı bölümü daha sık yayınlarsak sevinirim buradan yetkililere sesleniyorum.
  • kizimin cok sevdigi, trt cocuktantan online izlemesine izin verdigim cizgifilm. ama bolumleri cok az. cok nadir izledigimiz halde ben sıkıldım ayni isinli bolumleri acmaktan.