şükela:  tümü | bugün
 • bunları kanıt olarak alıp dava açacak hiç bir yürekli yok mu şu ülke de ya? yazık halimize... bir kişinin hegemonyasına girmiş herşey.
 • kimsenin haberinin olmadığı kayıtlardır. bir arkadaşım ve abimin haberi yoktu mesela onlara linki ben gönderdim. ülkede binde birlik bir kesimin bile bildiğini zannemiyorum. anca burdaki birkaç kişi. bir şekilde elimizden geldiğince tanıdıklarımıza gösterip haberdar olmalarını sağlamalıyız elimizden geldiğince.
 • nihat özdemir "türkiye'de yer yerinden oynar, bunlar farkında değil" dediği halde türkiye'de yaprak kıpırdamamıştır.
 • vay arkadaş şu ses kayıtları bir bardak su gibi ortada ve hala kimseden ses yok. normal bir padişahlık sisteminde bile şu kayıtlarla padişah çoktan koltuğundan olmuş kellesi alınmıştı.

  yılanın başı büyük ama elbet ezilecek..
 • sessizliğin, çarşaf çarşaf verilip hükümetin istifaya davet edilmemesinin nedeni, yıkımın ardından gelecek dalgalara dayanamamaktan duyulan korku sanırım.

  ne chp, ne de mhp bu taşın altına sokamıyor elini. akp yıkılırsa, altında kalmaktan korkuyorlar. bu nedenle seçimlere kadar aşağı yukarı bu ayarda gider, yıkıcı olmayan vuruşlarla yerinden sallarlar gibi görünüyor.
 • birileri bugüne kadar youtube'dan yayınladıkları kayıtları uçma ihtimaline karşılık rar'layıp yüklemiş.

  aha da link: https://anonfiles.com/…42dea8aafbae14531c5f2ea55e22
 • gerçekliği akp milletvekillerince meclis kürsüsünde kabul edilmişken bazılarının hala montaj demesi yine bir akp milletvekilinin "onlar asla ihanet etmezler" diyerek paylaştığı koyun sürülerini hatırlatıyor dedirten ses kayıtlarıdır.
 • hayatinizda sumeyye erdogan'in yuzunu gormemis, sesini duymamis olabilirsiniz ancak diger kayitlardaki rte'nin seslerine ne diyeceksiniz? onu da duymadik ya da benzetemedik diyemezsiniz, kendisinin sesine allah'in her gunu istesek de istemesek de (elbette istemiyoruz) duymaktan yeterince asinayiz. ve bu konusmalarin gercek olmadigini iddia edebilecek kimsecik yok cunku boyle numaralari yapmamistir, yapmaz diyebilecegimiz bir kisi/durum yok ortada.

  birileri gelmis, 'sumeyye kim bilir misin, sesini duydun mu hic?' diyerek yalan oldugunu ima etmeye calisir. he gulum he.

  bunlarin kayitlardaki anlasilmistir efendim fatih'ten farklari yok ki. bir emir gelse kendileri de sekilden sekile girebilirler.

  turkiye nufusu: 75 milyon civari
  kayitli secmen: 50 milyon civari
  akp oy orani: %49.9
  omurgali insan orani: %50.1