şükela:  tümü | bugün soru sor
17 entry daha
  • bu eleman bir defasında edirne’ye gitti yada mekan edirne’de olmayabilir emin değilim ama konu ciğer. neyse bu video çekmiş işte atıyorum ciğerci x şöyle iyi böyle iyi şöyle temiz böyle kaliteli vs vs. sonra ciğerci dayı ciğeri bir sıvının içine attı kızartmak için.

    sıvıya onlar yağ diyor sanırım. doğrudur yağ da olabilir ama araçların motoruna eklenen cinsten olabilir. bana zifti andırdı. ben de yorum yazdım. şimdinin moda tabiri ile yorum tuttu. yorum yukarıda yazdığım şeydi bu sıvı motor yağı mı zift mi tarzı. yorumu atıyorum 1000 kişi beğendi. sonuç sayfa beni engellemiş yorumu silmiş gönderiyi kaldırmış sadece sunum anını koymuş.

    işte türkiye’de sonradan gurmelik bu. parayı ver gurmelere bok yedir övmezse gel beni silk.
  • burada, ilk sayfadaki yorumları para ile yazdırdığı metin biçimlerinden bariz belli olan, ikinci sayfa itibariyle gerçek yorumların yapıldığı anlaşılan ama yine de emeğine fazlasıyla saygı duyduğum ve miyadını doldurmak üzere olan hizmet platformu.
  • türkiyeden salaş balıkçı öneriyor mekanlar hep izmir istanbul. trabzonda samsunda orduda balıkçı yokmuş gibi. yazık la kimin çocuğuysa. gerçek gurme iyi yemek nerdeyse peşinden gider.