şükela:  tümü | bugün
  • piyasada alpella harby olarak geçen yiyecek. biskuvi üzerine karamela+sütlü çikolata imiş, öyle yazıyor ambalajında. kağıt gibi incecik bir şey. tadı da oldukça güzel, yani en azından ben güzel buldum.*
  • yurttaki ülker makinasının pazarladığı yepis yeni yiyecek. makinada ilk tükenen,0,25 ytl ye satılan lezzetli şey.
  • "harbi olmak" mantigina dayali bir reklami var, oldukca guzel.
  • gerek reklamı olsun, gerek kendisi olsun son derece başarılı bir ürün. ayrıca arakçı ülker firmasının bir nebze yaratıcılığını konuşturduğu bir çalışma olmuş, o açıdan da takdir etmek gerekir adamları.
  • ulker'in gene calip yaptigi bir urun daha. migros'larda son kullanma tarihine 3 hafta kaldigi icin iki kutusu bir kutu fiyatina satilan bahlsen keks-pause urununun uzerinden findik parcaciklarini cikartmislar, olmus sana harby. isim de pek yaratici, pek kaliteli. ulker'i tebrik ediyoruz.
  • kremalisinin tadi muthis olan ,bir tanesi asla kesmeyen lezzet.
  • fındık aromalı kahvenin yanına sütlü kremalı harby eklediğimde uçuyormuş hissi veren tek şey...
    şey, öyle tadı damakta kalan cinsten, a bi de bisküvisi hafif yanıksa o hazzı düşünemiorum bile...
  • marketlerin bakkalların çikolata bölümünlerinde buluyorum kendimi sürekli, kocaman harby yığınları ama hepsi karamelli, altını üstüne getiriyorum fabriraka hatası olmuştur kutulara bir tane kaçmıştır diye kremalı bulmak için ortalığı birbirine katıyorum; bu coca cola nın son bir şişe cola kaldı dünyada reklamındaki çocuğun paniğine kapılıyorum alenen, yapmasınlar böyle; ne gerek var karamelliye bakın satılmıyor işte yapın hepsini kremalı üzmeyin yavrucağı..
  • ilk olarak karamellisini tadıp hiç de beğenmediğim, kremalısını çok geç keşfettiğim nane. reklamı da pek güzel, birer ikişer yemek daha tatmin edici.
  • eti cin çilekli'yle yarışabilecek lezzetteki abur cubur; harby sütlü kremalı. bir de pepito mu nedir, bir başka markanın harby'msisi var; onun üzerinde bonibonlar var farklı olarak, tadı harby'yle aynı (neredeyse) ve fiyatı biraz daha ucuz*.