şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sözlükte hardcore başlığında irdelenen
  haley bennett
  sharlto copley
  danila kozlovsky'nin başrollerini oynadığı filmin doğru ismi.

  https://www.youtube.com/watch?v=sca9u6ilans

  http://www.imdb.com/…/tt3072482/?ref_=nm_flmg_act_6
 • sanırım bu zamana kadar yapılmış en ilginç filmlerden birisidir.
 • "gopro ile aksiyon/sci-fi çekilirse nolur?" un cevabı. fragmandan görebildiğim kadarıyla zaman zaman b film izlenimi veren ucuz ama çekici bir yanı var. kahramanın gözünden olduğu için izlerken başdönmesi, mide bulantısı, film tutmasına* neden olabilir gibime geliyor.
 • 2 duman çekip izlemenizi tavsiye ettiğim film. fps olma özelliğiyle çektiğiniz dumanın etkilerini daha iyi hissedersiniz. ne dumanı çekeceğiz diye yeşillendirene ağır gerizekalı muamelesi yapar, aşağılar, laf sokup evine gönderirim.
 • mirror's edge kıvamında fps türü film hatta türünün ilk örneği diyebiliriz. türkiye'de gösterime girmeyecek sanırım tam emin değilim.sinema salonunda böyle bir deneyimin ilk defa yaşanacağını göz önünde bulundurursak kesinlikle gidilmesi gereken film(yurt dışında yaşayanlar için).

  (bkz: şiddetle öneriyoruz)
 • fragmanı muhteşem. karakterin gözünden çekmişler. bir de hikayede izleyicinin seçim şansı olsa enfes olur, sinemada zor tabii ama dvdde mümkün. çocuk kitaplarından birinde vardı karakterin şunu yapmasını istiyorsan şu sayfadan, bunu yapmasını istiyorsan bu sayfadan devam et gibi.
  uzun zamandır böyle bir film yapılmasını bekliyorum. bu daha başlangıçtır umarım.
  edit: ülkemizde vizyona girmeyecek gibi gözüküyor şimdilik imdbde. uf puf
 • şahane görünüyor.
  sinema özelliklede imax olursa valla tadından yenmez ama malum burası türkiye.

  1080p ile idare edeceğiz artık.
 • fragmanıyla inanılmaz heyecanlandırmış film. türünün ilk örneği ve sinemada yeni bir akım yaratacağı kanaatindeyim. bu akım illa ki aksiyon filmlerinde olmak zorunda değil her tür filmde etkileyici sonuçlar alınabilir.

  yönetmen olsam ilk işim bu türde bir film çekerek türk sinemasına katkıda bulunmak olurdu.
 • fps oyun tarzında çekilmiş filim olup, 40. toronto film festivali'nde ilk gösterimini yapan film burada people choice awards (insanların seçtiği ödül gibi birşey) bölümünde midnight madness(gece yarısı çılgınlığı ) ödülünü kazandığı fln gazetelerde yazıyor.

  kaliteli bir 3d imkanı ile tadına doyulmayacak film olabilir aksi taktirde bu film ciddi baş ağrılarına neden olup, karmaşa halinde seyirciyi felç etme potansiyeline sahip görünüyor..