• sporcularin kullandiklari protein tozu, aminoasit...gibi ürünleri olan marka...
 • türkiyede üretilen supplementler arasında en kaliteli ürünleri üreten marka .
 • sadece ambalajlanması yerli olan firma.ürünleri yurt dışından getirir.
 • l'carnitine'ni kullandım fena değil enerjisi. . fiyatları diğerlerine göre biraz daha uygun.
 • amino asit, bcaa, tribulus, aol, glutamine gibi ürünlerini kullandım, hala da kullanıyorum. fiyat performans oranı iyi diyebilirim. kullanırsanız pişman olmayacaksınız.

  whey'i optimumdan alıyorum ama ek olarak söylemem lazım.
 • 70 gramının 40 gramı şeker olan ve protein içeriğinin bir kısmı da soya proteini olan kilo aldırıcı ürünlerini dymatize, optimum gibi köklü amerikan firmalarının kilo aldırıcılarıyla aynı fiyata ve hatta daha pahalıya satan firma. dymatize super mass kullanan biri olarak iki ürünü karşılaştırıyorum. dymatize'de 100% saf kompleks karbonhidrat ve whey/yumurta proteini/kazein karışımı bulunan kısa-orta-uzun salınımlı protein içerikli kilo aldırıcının 5.5kg olanını 140 liraya alırken, hardline firması karbonhidrat içeriğinin yarısından fazlası şeker olan ve proteinin de (eminim büyük kısmı) bir kısmı soya proteini olan kilo aldırıcının 4.5kg olanını 145 liraya satıyor. adamlara kızmıyorum açıkçası, çünkü memlekette o paraya söz gelimi dymatize super mass yerine gidip hardline progainer alan enayi çoksa adamlar ne yapsın, kazıklayabiliyorsan kazıkla tabiki. bir de bu gözü uyanık adamlar besin içeriği kısmına hiçbir zaman şeker oranını belirtmezler. her baba yiğidin harcı değildir çünkü şeker oranını üründe yazmak, zaten kendilerine güvenseler onu da ambalajın üzerine övünerek yazarlardı şu kadar kısmı kaliteli kompleks karbonhidrattan oluşuyor diye. emin olduğum bir şey daha varsa, bu yazımı okumalarına rağmen hala gidip hardline progainer alan insanlar vardır. yazık... bir hardline ürünleri alanlara, bir de weider ürünleri alanlara çok acıyorum zaten. insanın parasıyla rezil olmasının en güzel örnekleri bu marka ürünlerini alan insanlar.
 • fiyat olarak , yabancı firmaları yakalamış firma.
 • yerli sporcu besin firması.
  şöyle bir durum var ki çıldırmamak elde değil. amerikadaki pahalı protein tozlarının türkiyeye iki katı fiyata geldiğini biliyoruz. amerikada 40 dolar, 50 dolar, türkiyede 190tl civarı. hardline yerli üretici olarak hemen hemen aynı fiyata protein tozu satıyor. sonuç olarak pahalı denen bu firmalar hardline'ın neredeyse yarı fiyatına satıyor ürünlerini, türkiyeye gelince fiyatlar hemen hemen eşitleniyor. hardline ben yerli üreticiyim diyor, türkleri ilk ben öpmeliyim diyor.
  ürünlerini denemedim, uzunca bir süredir de supplement kullanmıyorum. bugünlerde antrenman sonrası kullanmak için protein tozu alasım var ve bu ürün maalesef bir türk firmasının ürünü olmayacak.
 • karnitin 1lt ürünleri var. kullandığım ilk-tek-son supplement kendileri. fiyatı fena değil. beklentimi karşıladı.
  beklentilerim;
  -yeni spora başlama evresinde motivasyona katkı.
  -yorgunluğumu azaltsın, enerji versin
  -metabolizmamı hızlandırmada yardımcı olsun
  -yağ yakımını artırsın.

  aldığım 1lt. yaklaşık 2 ay gitti. hedef yağ oranına yaklaştığım için kullanmıyorum artık. kilo vermeyi ideal seviyede tutmalıyım, denge önemli. zaten ürünü kullandığım dönemde harika bir beslenme düzenim oldu ve spora bağımlı oldum resmen. bu yüzden ihtiyaç yok.
hesabın var mı? giriş yap