şükela:  tümü | bugün
  • türk vs diye önyargılar oluşabiliyor, ki çok normal, şimdiye kadar birden çok protein tozu denemiş birisi olarak whey 3 matrix'in içeriğini f/p olarak oldukça yeterli gördüm.
    az önce de bcaa sipariş ettim, yine servis başı ücreti ve içeriği diğer markalara göre daha iyi geldi gözüme.
    ha burada gerçekten markadan markaya pek bir değişiklik olmuyor suserlar. zaten supplementin insana etkisi max %10 civarında oluyor, aradaki fiyat farkına gerçekten değmiyor, özellikle weider gibi balon markalara fazla para saçmamanız için söylüyorum, hepsi aynı bokun laciverti.
  • dolandırıcı mıdır sahtekâr mıdır bilmem ama artık her markanın muadil ürünü çok rahat ve genelde daha düşük fiyatlara bulunabilirken hardline almaya pek gerek yok.

bundan 10 yıl önce en rahat bulunan ve en uygun fiyatlı ürün satan firmaydılar. şimdi 20-25 lira fazlasını verirseniz zaten optimum nutrition alıyorsunuz.

protein7 ve supplementler gibi firmaların kendi markalarını hiç kıyaslamıyorum bile. onları da hesaba katarsak zaten hardline pahalı bile kalıyor.
  • l-karnitin zaten gerçek olmayan bir supplement olduğu için aldığınız ürünün içine ne koydukları çok da önemli değildir.
  • karbonhidrat tozunu aldığım ürün. 30 güne kadar biter. editlerim.
  • amerika'da yapılan yayını izlemek için instagram profillerine girdiğimde bir kız canlı yayında "kırmızı şortlu çok güzel değil mi ya" diyodu. hardlinenın kurumsal iletişim bir şeyiymiş.. vallahi çok kurumsaldı ya.
    sporcu besinleri zaten türkiye'de kanayan yara. 17 yıldır sektör lideriyim diyen markanın kurumsal iletişimine bak. biraz vizyon lütfen.
  • ne olmuş yani, adamın üzerindeki tek kıyafet, şortu.
    rectus abdaminusları çok belirgin olan dese,
    pectoralis majorları efsane olan dese anlayacak mısınız sanki?
    isimlerini de söylebilirdi evet ama bu da çok aydınlatıcı olmazdı zira ben diğer sporcuları tanımıyorum, tanımaya da gerek duymuyorum. çoğunluğun da tanıdığını düşünmüyorum.

her zamanki gibi hiç bir şeyi beğenmeyen tayfanın tutarsız eleştirisinden başka bir şey değil.

öncelikle @umutsuleymanaltinpa ve @barankalayci ya destek olmak için gittiler.
    pandemi döneminde büyük emek ve cesaret gösterip bizler için gittiler ve canlı yayın yaptılar.
    kısıtlamalar sebebiyle programa bağlı kalınmıyordu, yarışma akışı değişkenlik gösterebiliyordu, sporcular bile podyum için 3 dk poz çalışmışken, 20-30 saniye izin verdiler.
    "bunlar ne şimdi ben anlayamadım yaaa" diyebilir, organizasyonu sunan kamilin bile anlamadığı şeyler oldu...
    gayet doğaldı bence yayıncı kız.
    ben yayını izledim ve 11k kişi faydalandı, hep birlikte izledik, baran'ı ve umut'u podyumda gördüğümüzde birlikte heyecanlandık.
    emek verenlere teşekkür ediyorum.
  • hem yerli uretim olup hem de bu kadar pahali olmasini anlayamadigim firma. arkadas peynir alti suyunu da yurt disindan ithal etmiyoruzdur herhalde? diger markalar ithal geliyor o yuzden pahali. e siz niye pahalisiniz onu anlamiyorum. yap iste uygun bir rakama catir catir satis yap. yurt disinda millet 50 birime protein tozu aliyor biz burda 400-500 birim para veriyoruz... kaderimize sicayim. ne zaman kurtulucaz bu akp den?
  • dolardan nasibini mecburen alan firma. ithal hammadde sebebiyle girdi fiyatları ve haliyle ürün fiyatları da aldı başını gitti. whey ürünlerde %100 ithal hammadde kullanıyorlar.

bunun dışında burner ve hardline whey 3 matrix kullanıyorum. burner muallak bir ürün. kullanıp kullanmadığımda farklı bir sonuç olur muydu tespit edemiyorum fakat içeriğinde yağ yaktığı bilinen maddeler var.

protein tozu ise sahiden iyi. burada> (bkz: #125055618). öncesinde farklı markalar denesem de 1 yıla yakın süredir bunu kullanıyorum ve çok memnunum.

özetle; zaten yabancılara el süremiyoruz artık. yerli üretim muadil markalar arasında bence en güvenilir marka.

https://www.hardlinenutrition.com/sertifikalarimiz
  • yine zam geldi. iki günde bir zam gelir mi ya? tam alayım diye girdim baktım yine zam gelmiş. yerli ürün deniyor buna durmadan fiyat artırmanın mantığını henüz çözemedim. türkiye'de spor yapmak kadar zor bir şey yok sanırım.
  • uzun suredir hardline kreatin kullanan birisi olarak şu saatten sonra kimseye önermiyorum güya yerli üretim ama 300gramı haziran başında 89a almıştım en son haziran ortasinda 99 yaptılar. eylul başında da 130 yapmışlar resmen keriz silkeliyolar.yurt dışı fiyati 13 dolar olan optimum nutrition ile fiyatı aynı sayilir şuan. artik kesinlikle f/p ürünü değil.
hesabın var mı? giriş yap