şükela:  tümü | bugün
 • kilo almaya çok yardımı olan karbonhidrat ağırlıklı toz. günde 150 gr.ı 500 ml süt ile karıştırıp 2-3 porsiyon halinde gün boyunca içmek pek işe yarıyor.
 • benim gibi ömrünü "yemek yi biraz" "kilo al acık" "kemiksin oğlum" "bu ne lan bel mi bu" "aha burda parmaklarımı birleştiriyorum" tarzı cümleleri duyarak geçirmiş insanların imdadına yetişen mükemmel toz.

  üstündeki gibi 500ml sütle 5 kapak toz atmak her babayiğidin harcı değildir o ayrı. misal benim miktarım 200-300ml süttür taş çatlasa. içtikten sonra şişkinlikten geçici yamulma, hayata küsme yaşanabiliyor ama geçici ve bünyenin alışabileceği bir durum.

  türkiye'de paketlendiği için hardline ürünleri de diğerlerine göre daha ucuz oluyor bu yüzden tercih ve tavsiye edilesidir.
 • afedersiniz nasıl osurttuğunu gerçekten anlatmak isterdim ama anlatmayacağım. çok feci! ha işe yarıyor mu yarıyor. ben 1 ayda spor yaparak 4 kiloya yakın aldım. hem çok aşırı kullanmadım hem de yemeğe abanmadım buna rağmen işe yarıyor.
 • yağlanmadan kas kütlesi olarak kilo almaya yardımcı olan yüksek karbonhidrat içeren sporcu gıdası.
  kalite/fiyat bakımından piyasadaki diğer ürünlerden çok daha iyi.

  piyasada 1kg, 2,5kg ve 4,5kg'lık ambalajları var. boya kovasına benzeyen 4,5 kiloluk ambalajındaki tozu yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve harbiden de faydasını gördüm. tadı milkshake gibi, ben muzlusunu denedim. kas yapılanması için özellikle antrenmandan hemen sonra kullanmak gerekiyor. ben 5 ölçek tozu 500ml süte karıştırdıktan sonra yarısını bardakta içiyorum, diğer yarısını bir kasede meyveli müsli ile yiyorum, süper de oluyor valla.

  sağlıklı bir şekilde kilo almak istiyorsanız mutlaka düzenli olarak spor salonuna gidin, çünkü spor yapmadan sadece bunu kullanmak istenilen sonucu vermez. ayrıca bu toz sadece gıda takviyesi; öğünlerde et, tavuk, balık gibi yüksek protein içeren gıdalar tüketmek gerekir.
 • ambalajında yazan "serving size 5 scoops (170gr)" yanlış yorumlanmaktadır. kovanın içinden çıkan ölçek kullanıldığında 170gr yaklaşık olarak 2 ölçektir. 5 ölçeği tek seferde tüketmek normal bir insan için overdose olmakla beraber verilen paranın klozete aktarımına denktir.
 • (bkz: #33537518)
 • 1 ayda 8 kilo almamı sağlamış mucize. üzerinden çok zaman geçti, 4ü geri gitti, 4ü bana kaldı. şimdi yeniden sipariş vericem.
 • her ne kadar içeriğindeki şeker miktarı açıklanmamış olsa da, çevremdeki arkadaşlarımdan gözlemlediğim kadarıyla diğer gainerlara nazaran daha az yağlandırarak hacim kazandıran gainer'dır.

  zaten yağlanmadan kilo ve hacim kazanmak biraz hayal özellikle de ihtiyacınız yüksekse, düzenli spor yapabiliyorsanız, zengin günlük beslenmenize de ek olarak gainer kullanıp güzel güzel alabilirsiniz istediğiniz kiloları. bu da linki olsun ürünün.

  http://www.fitbull.com/…dline-progainer-5000gr.html
 • daha önce kutu gainer, whey benzeri protein tozları, koca koca animal haplarından, noxlara kadar piyasadaki tüm suplement çeşitlerini içmiş olan biri olarak az önce bu ürünün muzlusunu denedim ve söyleyebilceğim tek şey 5 ölçek tozu yarım litre süt ile içmek göt ister. akşam spordan sonra nasıl içicem onu düşünüyorum kara kara.

  tanım: içince adamı yamultan toz.