şükela:  tümü | bugün
  • merak edilendir.

yıl 2013: vur gerilla vur, foşist tc dövlati yaz geliyi eylemler artacah, ellerinde biksiler vuriyor apociler

ve geniş çaplı operasyon başlar.

yıl 2019: üle ayöpter, zulimder, cinoyetter. savaşa hayır, humanizm, insanlık
  • "lütfen o elindeki silahı yere bırakır mısın? şimdiden teşekkür ederim. saygılarımla, liboş" şeklinde cümleler kurarak caydırmaya çalışmaktan öteye geçemeyecek olan yöntemlerdir.
    terör, bir ülke için azımsanmayacak, hafife alınmayacak kadar mühim bir konudur ve bu konu için bir devlet oynayabildiği en büyük kozu oynamakta haklıdır.
  • bir kaç tane dalyaraktan küfür yedim .
    cevabım hiç küfür içermeden ne olabileceğini sordum .
    hepsinde aynı terane erdogan mı bitirecek terörü vs vs vs

hiç birinin sike sürülecek aklı yoktur .

arada 1 kişinin fikirleri vardı tenzih ederim .
  • terörle mücadelenin sadece silahla yapılmadığını kabullenmekle başlamalıyız. israil filistinlileri sadece askeri olarak değil, enformasyon, ekonomi ve diplomasi gibi alanlarda da baskı altında tutuyor. biz bu konularda edirne'den öteye geçemiyoruz. hiçbir ülkede, doğru dürüst lobi çalışmamız yok. var olanlarında etki alanları sınırlı kalıyor. dolayısıyla, pkk'nın siyasi kadrosu, avrupa'da istediği gibi at oynatıyor. burada bazılarınızın yaptığı gibi, çocukça argümanlarla, bunun önüne geçemeyiz. avrupa'da kültürlü, üst düzeyde çevre yapmış, ikna kabiliyeti yüksek insanlara ihtiyacımız var.
  • sosyal medyadan, basın açıklamalarından, sair mecralardan harekata hayır diyenlerin terörü bitirme önerileri neredeyse yok. çünkü teröristler bu adamların ya kendileri ya yandaşları...
  • "savaşma seviş" de dediklerinden "gelin bizi sikin" olur herhalde!
  • formülü açıklıyorum arkadaslar, kararlılık ve hukuktur. bu ikisini kullanarak sikinizi bile kipirdatmadan terörü bitirirsiniz. biz terörü kararlı olmadığımız ve kafamıza göre abuk sabuk yöntemlerle bitirmeye çalıştığımız için bitiremiyoruz.

öncelikle hukuk devletindeysen hukuk her zaman işleyecek, öyle çıkarlara göre değişen bir şey değildir hukuk. barış sürecindeyim valiye talimat vereyim kimseye dokunmasınlar, adamların oyu arttı bitir baris sürecini al hepsini içeri .. mhp ile ittifak yaptık başlat operasyonu, oylar düştü aponun kardeşini trt de konusturayim.. yani böyle duruma göre takılırsan ve hukuk senin elinde oyuncak olup senin talimatinla iş yaparsa birileri de çıkar senin çıkarın olan işlerde senden bir şey koparmaya çalışır ve sen uğraşır durursun.

kararlılık meselesine gelince, örnek iran'dir. bakın yöntemleri doğru vs.. demiyorum. ama kararlılık dedin mi örnek iran'dir diyorum. eğer irandaysan. bilirsin ki ne devlet teröristle masaya oturur ne sınırda davul zurnayla karşılar, ne de öyle terör örgütü liderinin mektubu sağda solda okunur. siyasi iklim ne olursa olsun yakalanırsan idam edilirsin. şimdi ben soruyorum, bizde mi eksik operasyon yapmamak, sınır ötesine gecmemek mıdır?
  • her zaman yaptıkları şey : kafayı kuma gömüp birşey yokmuş gibi davranmak.
  • şu anda terörü bitirmek üzere cenk etmeye gittiğin ülkeye terörü getiren ülkelerin başında sen geliyorsun. bunu da biliyorsun.
    bir değil bin harekat da yapsan sende ne terörü bitirecek siyasi deha, ne de öyle bir gaye var.
    o yüzden, memleketi soyup soğana çevirdiğin yetmiyormuş gibi bir de savaşla uğraştırma.

sülalenin sülalesine yetecek kadar paran var.
    git artık.