şükela:  tümü | bugün
  • eglenceli otesidir, ciddi is ortamlarinda bulunanlara ayri bir eglenceli gelir muhtemelen.

tv ve reklam konularina gicik olan beni bile eglendirmistir. yapimcilarinin gozlerinden opmek lazim.

not: viral degilim.

https://youtu.be/bfuqc3wio5q
  • fikir güzel ama uygulama korkunç.

madem çocuklaşıyorlar ağızlarına haribo attıktan sonrasını çocuklara oynatsaydınız ya . hem reklam eğlenceli olurdu hem hedef kitlenize daha çok hitap ederdi.

olmamış.
  • keyifli veya eğlenceli değil korkunç reklamdır.
  • bir pazarlamacı olarak beğendiğim reklamdır.

bir arkadaş çocuklara oynatsaydınız demiş. burda hedef kitle erişkin insanlar. çocuklar zaten haribo'yu seviyor. bu reklamın büyüklere oynatılması ise; hem büyükler için de tüketilebilcek bir ürün olduğunu empoze etmek hem de ufaklıkların da tekrar ilgisini çekmek. dolayısıyla hedef kitlenin dışında asıl kitleye de oynanmış bir reklam olmuş.

eğlence kısmına gelirsek; beni de eğlendirmiş reklamdır. yüzümde tebessüm oluştu. buna korkunç reklam diyenlere de anlam veremiyorum açıkcası. normal hayatınızda da bu kadar ciddi insansanız psikolojik sorunlara gebe bir hayatınız var, tehlikeli bir bakış açısı hayata.

not: o irrite edici 118 80 reklamlarını görmüş birisi.
  • günlük cringe dozumu aldım . iyi pazarlar :)
  • ben beğendim. puanım 7/10
  • aklıma evian reklamlarını getirmiştir ama bu o çıtaya çıkabilirmi ? imkansız youtube evian baby dancer
  • korkunçluktan öte çok gıcık edici bir reklam. insana eski reklamlar nerede, şimdiki reklamlar nerede dedirtiyor.

hey gidi eski günler hey.
  • (bkz: donald trump'lı konut reklamı) ile aynı kitleye hitap eden reklam.
  • yillar sonra gelen uyarlama reklam.
    orijinali için tık.