şükela:  tümü | bugün
  • trt çocuk'un orijinal adı "super wings" olan abd, çin, güney kore ortak yapımı çizgi filmi. jett adındaki bir robot&uçağın dünyanın çeşitli ülkelerindeki çocuklara kargo götürmesini konu alıyor.

hava üssünde goygoy yaparken jimbo'dan telsizle çağrı alan jett, kah sahra çölü, kah hollywood, kah iskoçya'ya kargo götürmek üzere yola çıkar. kargoyu teslim ettikten sonra geri dönmek şöyle dursun goygoya kaldığı yerden devam eden jett, evin çocuğu veya kendisini bekleyen saçma sapan bir sorunla karşı karşıya kalır. sonrasında "harika kanatlar'ı çağırmanın tam zamanı." der ve dizzy imdadına yetişir.
  • severek izlediğim eğlenceli çizgi film. turkiye'ye geldiklerine rastlamadım henüz
  • 2,5 yaşındaki oğlumun izlediği tek çizgi film. kendisi harika kanatlar yerine ankanç diyor. trt çocuk'un satın aldığı 10 bölüm falan var herhalde, döndürüp döndürüp yayınlıyorlar.
  • nasıl oluyor da bu jett her teslimatta sorun yaşayıp gene tüm teslimatlara kendisi gönderiliyor diye düşündüğüm çizgi film. bir kere de harika kanat arkadaşlarına ihtiyaç duymadan bölüm bitirmisligi yok kardeşim :) kimin tanıdığı ise, sağlam torpili var
  • çocuklara coğrafya sevgisi aşılayan tek çizgi film sanırım. yalnız kendilerini türkiye'ye de bekliyoruz. çocuklarımız bir şeyler sipariş etsin lütfen.
  • yere inişi optimus prime'a benzeyen kanatlar, çocuk çizgi filmi.
  • trt nin sonunda paraya kıyıp yeni bölümlerini yayına soktuğu çizgi film.
    jett yeni bölümlerde iyice mala bağlayınca bizim ufaklık bile sıkılıyor ama ben bırakamıyorum bir türlü.
  • dönüşebilen oyuncakları armağan oyuncak'ta yerlerini almış çizgi filmdir. tek sorun tanesinin 54,90 tl olması.
    http://www.armaganoyuncak.com.tr/…p?slmt=1&cid=9536
    jett sakın türkiye'ye gelme yoksa seni sanayide özcan ustaya veririm. ondan sonra dizzy, donny, jerome, büyük albert bir araya gelip voltron'u oluştursalar seni toparlayamazlar.