• motorize a$k romanlari yazari . $iddetle uzak durulmasi gerekir ancak yurdumuzda ve daha bir cok ulkede bunun tam tersi esefle gozlenmektedir .
 • (bkz: beyaz dizi)
  (bkz: pembe dizi)
  (bkz: kirmizi dizi)

  böyle yavaş yavaş ısınarak ilerler bu diziler
 • batman beyond serisinde iyice baş gösteren batman'in belalısı, joker'in kız kardeşi, sağyın bağyan karakter.
 • bunların en maksimumu mor dizidir, ayrıca içinde bir gelin kelimesi geçmesi için kasılmış gelincik adı altında pek soft olanları mevcuttur.

  geçirilecek bomboş günleriniz saatleriniz varsa çekirdek gibi okunabilecek formattadırlar, bir kere aman ben harlequin okuyorum ölmem gerek hissinden kurtulursanız keyifle okuyabilirsiniz birçoğunu.

  bi sürü okursanız göreceksiniz ki bunların kahramanları hep birbirlerine benzer, kadınlar hep uzun saçlıdır, pek duyguludur ama belli etmez, bakire olmasa bile (ki bakirelik renk beyazdan mora giderken kaybolan bir durumdur bunlarda) kitapta sözkonusu aşk dışında doğru düzgün ilişki yaşamamıştır, dürüsttür, iyidir, neşelidir ama asla bir femme fatale değildir. (zevkle o kadınlar harlequinin hedef kitlesi değilmiş demek ki çıkarımını yapabiliriz burda). erkekler mutlaka kaslıdır, yüzü çok güzel olmak zorunda değildir, nedense 80ler dolayında bir kırık burun fetişizmi gözlemlenmektedir. zengindir, ama mirasyedi formatında olması asla kabul edilemez, çalışmış kazanmıştır, patrondur tercihen. kadınların gözdesidir, mümkünse gazetelerin dedikodu köşelerinde adı geçen bir şahsiyettir, hikaye dahilinde şahane bir kadınla birlikte görülür mutlaka. o da dürüsttür iyidir neşelidir hoştur vesairedir.

  yaklaşık yirmibir tane okuduktan sonra bir sonraki kitabın ilk satırlarından itibaren hikayeyi, hatta diyalogları kafanızda yazabilecek duruma gelirsiniz.

  bi de nora roberts adında bir insan vardır ki bu kitaplardan günde yedi sekiz tane yazmaktadır.
 • bu kitaplarda dikkat çeken bir diğer noktada yazarların isimleridir. nedense bu yazar isimleri aynen kitaplardaki karakterlerin isimleri gibi pek hoş pek uyumlu pek güzel isimlerdir hep, tahminimce bu isimler özel olarak seçilmekte oluşturulmakta kullanılmaktadır yazarlar tarafından.
 • rönesans'da ortaya çıkmış commedia dell'arte isimli italyan menşeili tiyatro akımının sık karşılaşılan karakterlerindendir.
 • soytarı,palyaço aynı zamanda alacalı bulacalı,cok renkli ve dış köşeleri yukarıya kıvrık olan gözlük demektir..
 • squaresoftun chrono cross isimli oyunundaki bir bayan karakter
 • (bkz: arlecchino)
 • fransızca hellequin kelimesinden türemiş; şeytan'ın emrindeki askerler anlamına gelen sözcük.
hesabın var mı? giriş yap