şükela:  tümü | bugün
  • tasarım olarak bang & olufsen beoplay a9'dan aşırı esinlenmiş bir hoparlör. bluetoothe ve şarj edilebilir bataryasıyla mobil ses çözümü.

http://www.harmankardon.com/…s&utm_campaign=qrcodes

no. of channels 4
    transducers 2 x 3” woofers, 2 x 3/4” tweeters, 2 x passive radiators
    bi-amplification 4 x 15w
    maximum spl 95db @1m
    power requirement 100 – 240v ac, 50/60 hz
    power adaptor 19v, 2.0a
    built-in battery 3.7v, 2600mah, cylindrical lithium-ion rechargeable battery
    power consumption 38w maximum < 1w standby
    speaker impedance 4 ohm per speaker
    frequency response 60hz – 20khz
    frequency range 2402mhz – 2480mhz
    transmitter power >4dbm
    modulation gfsk/4-dqpsk/8-dpsk
    wireless bluetooth 3.0 a2dp v1.3 avrcp v1.5
    dimensions (dia x w x h) 280mm x 161mm x 260mm

(bkz: harman kardon onyx studio 2)
  • kağıt üzerinde çok daha güçlü olan harici subwoofer'lı samsung soundbar'ımdan daha temiz, daha nitelikli ses üreten portable bluetooth speaker.

sağa sola icap edince götürürüm diye aldım, evde kullandığım birincil ses sistemi haline geldi. elbette amacı bu değil ve kapsamlı bir ev ses sistemi ile yarışamaz ancak boyuna göre çok başarılı. çok daha pahalı olan bose soundlink'leri ezip geçer.

eksisi, o kadar da "portable" olmayışı, yani taşınabilirliğinden biraz feragat etmiş güçlü olma pahasına.

ses sistemi dediğin ses sistemlerinde uzmanlaşmış markalardan alınır, bunu kanıtlayan bir ürün.
  • elinizin altında oraya buraya koşturması ayrı bi güzellik de, müziği acuk acuk görmeye yarayan edevat!

https://www.youtube.com/watch?v=ka0l5njmfyo
  • düşünmeden alın. ses kalitesi, dizaynı, kullanım rahatlığı, şu anki fiyatı, her şeyiyle güzel.
  • bu ne güzelliktir lan nazar değecek diye korkuyorum, bir hoparlöre o kadar para verilir mi diyen nice koç yiğitleri nerede satılıyor bu kıvamına on dakikada getirmiştir. tükenmeden alınız.
  • 2. neslini almış biri olarak diyebilirim ki "adamlar yapmış aga".
    hakkında söylenebilecek birçok şey söylenmiş ama en önemlisi şu an itibariyle:
    "ekşi sözlükte adam gibi eleştiri almamış nadir ürünlerdendir".

ekşi sözlük bi siki beğenmeme timinin eli kolu bağlı şu an. düşün.
  • 2. nesil modeliyle evde ciddi ciddi parti verdirmiştir kendisi. daha ne olsun ki...
  • 2. nesil modelinin ses kalitesi muazzamdır. abd best buy mağazalarında tüm jbl charger, extreme, marshall,aklıma gelmeyen bir sürü bluetooth hoparlörü denemiş biri olarak bu kadar net bu kadar kaliteli ses duymamıştım bu boyda bir hoparlörden.

hiphop tarzı full bas ağırlıklı dinleyecekseniz elbette jbl almanız lazım ama akustik müzik dinlerken gitarın tel sesini ruhumda hissetmek isterim derseniz, pink floyd açıp gözlerinizi kapadığınızda kendinizi adamların yanında hissetmek isterseniz harman kardon'dan şaşmayın.
  • onyx 3 kullanıcısı olarak gayet memnunum diyebilirim. hatta bir tane daha alıp dual sound connection özelliği sayesinde (sağ-sol ses ayrı hoparlor) şeklinde kullanmak istiyorum yalnız kafama takılan bir durum var yeni çıkan onyx 4 alsam onyx 3 ile dual sound (sağ-sol ayrı) şeklinde bağlantı yapabiliyormuyum? nette araştırmalarımdan sonuç elde edemedim, bilen varsa yeşillendirirse sevinirim.