şükela:  tümü | bugün
  • prensip sahibi yeni yazar. hoş gelmiş.
  • eroinin zazaca söyleniş şekli.
  • yazdiklarindan hiç bir şey anlamadigim yazar biraz şairane mi ne
  • abicim, ayip denen bi sey var. entry sayindan fazla karma mi olur lan? nerde gorulmus lan boyle bi sey? oha amk :-( cok kiskandim! cok kiskandim!!!!! hihh
  • ne zaman badeyi içmekten zevkli oldu hakkında konuşanı dinlemek?
    istanbula çok yüksek binalar yaptılar son yıllarda. baktıkça atlayası geliyor insanın. birinin çatısında oturup okunabilecek dokuzyüzyedi tane entry buldum. sadece sonuncunun öylesine bir vakitte okunduğu için kırılacak gönlü, olsun...

henüz bir tane entrysini okuduğum yazar...

büyük şans...
  • şu entry'sine fav vermek için giriş yaptığım, sıcağa küfrederken kahkaha etmeme sebep olmuş yazar.
    hakkım değil ama söylemeden edemeyeceğim; muhtemelen kendisini sorgulamak istemediği için bu entry'den sonra sana kızdı. çoğu kadın suçu kendinde aramaktansa geri kalan bütün insanları haksız ilân etmeyi tercih eder.
  • h 'in bülent üstünve cengiz üstün tarzı söylenişi.

ayrıca sözlük yazarı olan haroyin de oldukça keyif verici... yazdıkları endorfin reseptörlerime bağlanıyor. dopamin seviyemi artırarak bağımlılık yapıyor.
  • beynimdeki karmakarışık ve bir o kadar dillendiremediğim düşünceleri layıkıyla cümlelere döken, alıntıları fazlasıyla yerinde olan çogzel yazar. okutuyor, hem de bayılarak.