şükela:  tümü | bugün soru sor
 • en sevdiğim dizi karkateri. kafası arabaların arkasındaki kedi kopek kuklaları gibi boşlukta sallanır, arada kameraya salak salak bakar, kusar, sıçar, ortamla hiçbir zaman alakası yoktur. o çıkınca diyalogları dinleyemiyorum kesinlikle, hastasıyız.
 • kendi annesinin ağaç testeresi ile doğranışını izlemiş bir babanın, yine kendi annesi küvet içerisinde gözlerinin önünde kesilmiş oğlu. kanla doğmuş, muhtemel ki kanla beslenecek ve yine kan içerisinde ölecek. jr. dexter. şimdilik dexter'ın hayata tutunma sebebi.

  baba ve oğulun hayatlarının başlangıcındaki kesişim ilerde de sürerse miami şehri daha uzun süre kötüler içün cehennem olarak kalacak demektir. tabii bunun içün dexter'ın oğlu harrison'un harry'si olması; yani ona bildiklerini öğretmesi, sırrını açıklaması ve onu yönlendirmesi gerekiyor. yapar mı? öz abisini baş aşağı sarkıtıp kestikten sonra odanın köşesinde yavaş yavaş ölmesini izleyen biri içün imkansız değil, yapabilir. ki burada bynie'nin de (dexter'ın abisi) oldukça iyi bir seri katil olduğunu hatırlamak gerekiyor. genlerle ilgili bir durum varsa hani, dexter'ın harrison üzerinde çok fazla çalışmasına gerek kalmaz. eşyanın tabiatı gereği her şey kendiliğinden gelişecektir o noktada artık.

  halihazırda harrison'dun dizideki durumu, öyle bir geçer zaman ki'deki osmanla benzeşiyor. seyircinin ilgi ve endişe noktaları bu ikili. harrison yaş itibariyle daha savunmasız olduğu içün biraz daha hassas değerlendirildiği muhakkak. ve fakat baba durumundan da önde olduğunu söylemek mümkün. ali kaptan am peşinde koşmaktan bitap düşmüş, sinirli, ailesine mesafeli biri iken dexter, ailesini bir kamuflaj olarak kullansa da onların kılına zarar gelmesini istemeyecek tıynette bir adam. 3. sezonun bir bölümünde astor'a kötü bakan, plajda fotoğraflarını çeken bir sapığı gidip uyarması, sapığın eylemde ısrarı üzerine gidip evinde; kendi mutfağında doğraması bunun bir göstergesi.

  velhasıl, harrison nispeten biraz daha şanslı. neler yaşayacağını ise bekleyip göreceğiz.

  + yarın okul aidatının son günü harrison, babana söyle olur mu?
  - babam gitti örtmenim ama? :/
  + akşama gelmeyecek mi çocuğum?
  - gelmez. uzun süre uğramaz eve o şimdi.
  + adli tıpçı mıydı baban?
  - yok, seri katil.
  + sen getirmesen de olur harrison ehehe düşündüğün şeye bak.

  ...
 • her ne kadar tatlılıktan içimi kımıl kımıl etse de, yanaklarını ısırarak koparmak istesem de gıcık oluyorum bu çocuğa, dexter morgan'a ayak bağı oluyor. işini yapamıyor adam, kırk taklalar atıyor, e sonuçta adam gececi, çocuk da gece durmuyor. olan bizim seyir zevkimize oluyor, çıkarın şu çocuğu senaryodan*.
 • ikiz kardeşler tarafından paylaşımlı olarak canlandırılan dexter karakteri.

  (bkz: evan george kruntchev) (bkz: luke andrew kruntchev)
 • ilk sözü die die olan a motherfucking roly-poly chubby-cheeked shit-machine.
 • at gibi güzel çocuktur. benim olsa hiçbir şey için asla kesmezdim. büyüyüp de macaulay culkin gibi olacak diye çok korkarım.
 • 8. sezon 4. bölüm itibariyle güzelliğinden bir şey kaybetmemiştir. allahım felaket tatlı da konuşuyor puşt.
 • çok sağlam rol yapmaktadır.

  --- spoiler ---

  eeeeaaaauuuuu. eau. ıyyy.
  --- spoiler ---
 • oyuncu olmayan dexter morgan'ın oğlu. ama söz dinlemediği kesindir.