şükela:  tümü | bugün
  • şansa bak. 9 yıl öncesinden yönlendirilmiş bir başlık benim nickim. yazar en son entry'sini de 9 yıl önce girmiş. tam kelebek etkisi. kardeşim ne istedin benim nickimden adam bu yönlendirmeyi yapmış ve sözlüğe veda etmiş*
  • ortopedik hastalıklar temalı yazar. ağır literatür ve textbook bilgisi içeren bir yandan da kendi yorumlarını kattığı çok değerli entryleri var. uzun zamandır badi eklememiştim, selam olsun.
  • yardımsever ve ilgili yazar, ortopedist.
  • sıkılmadan cevaplayan yardımsever ortopedist.
  • bilgi birikimi, ve alanına hakimiyeti ile benim ve çocuk dr. olan kardeşimin sonsuz saygısını kazanan değerli insan.
    (bkz: #87996295)entryimden sonra sıkılmadan hem burdan hem de whatsapp'tan sorularıma cevap verdi.daha önemlisi acil ve devlet hastanesi ortopedi dr'unun fark edemediğini gönderdiğim röntgen filmine baktığı anda fark edip uyardı. uyarılarına istinaden tedavim silbaştan başladı. kendisine tekrar çok tşk ediyorum. allah sizden razı olsun hocam
  • sözlüğün hekimlerinden. iyi bir hekim, ilgili bir hekim.

hastası bol olsun!

biliyorum, şimdi böyle demek tuhaf oluyor ama ne diyeyim? küçükken kapı çalınca 'kuş geldi baba' dermişim, o daha tuhaf. *