• pandemi sebebiyle seyircisiz oynanacağı konuşulan fantastik kupa.
  • yeni cikmi$, 9 ulusal takimdan birini secip doyasiya quidditch oynayabileceginiz oyun. multiplayer modu da varmi$.
  • basit bir totalus maskefiqus büyüsü bile yapmaktan aciz fiqa yetkililerini ortaya çıkarmış dünya kupasıdır. kristal kürelerden şifreli yayın sonucunda elde edilecek galleonlar tatlı geldiyse demek ki...
  • hogwarts turnuvasi ve world cup'a katilabildiginiz oyun.pek basarili degil ama harry potter severleri tatmin eder...
  • bu ara yeniden sardigim, en iyi harry potter oyunu. dunya kupasina gectim de, en yakin rakibime 2000 puan fark caktim. federasyon goreve, sike mi var?*
  • yıllar boyu oynadığım muhteşem bi oyundu. vr falan değil de normal dümdüz ama kaliteli bi halini yapsalar keşke. milli takım sayısı artmış, hatta çağlar boyu quidditch kitabındaki britanya ve irlanda ligi ve hatta diğer ligler eklenmiş bir şekilde.
  • 2003 yılından beri ara ara hala açıp oynadığım güzel oyun. harry potter evreni için gerçekten muhteşem bir oyun bu. remake yapılsa baya tutacağına inanıyorum. hatta dünya kupasındaki takımların içine türkiye de eklensin.
  • (bkz: josephine marat)
    (bkz: gianni fedele)
    (bkz: mathilda mallard)
    (bkz: hildengarde lafarge)

güncel ve dengelenmiş halini beklerken, halen seviyoruz...
  • hareketli eğlenceli irlanda ekibiyle muhteşem girişler yapar. h. p. evreni muhteşem insan kaybolup gidiyor taş binaların ormanların içinde.
  • hakkında bu kadar entry girilince pandemi nedeniyle ertelendiğini sandığım turnuva.
hesabın var mı? giriş yap