• tam ismi ‘harry potter: wizards unite’ olan, pokémon go tarzında; yani gerçek yollarda, kişisel hesaplar kullanılarak oynanması planlanan yeni niantic oyunu.

söz konusu pokémon go’yu rezil eden niantic olunca insan beklentiyi oldukça düşük tutuyor, ama yine de bekleyip görmek lazım. umarım niantic yaşananlardan ders çıkarıp daha başarılı bir oyun ortaya koyabilir. warner bros.’un böylesi bir projeyi kötü bir şekilde yapılandırmalarına izin vereceğini de düşünmüyorum.

resmi sitesi de burada dursun.
  • pokemon go'dan farklı bir oyun mekaniği olması beklenen oyun. farklı derken, yakalanan hayvanlar yerine ana karakterlerle oynanan, wow tarzı raid'ler isteyen (gerçi pokemon go'ya eklenmişti buna benzer bir oyun özelliği) bir oynanış bekleniyor.

çıkış tarihi henüz belli değilmiş.
  • sapık gibi ellerimi ovuşturarak beklediğim oyun. 2018 başlarında çıkacağını düşünüyorum.
  • sagda solda dolanip buyu ogrenmeli, savasmali, gerekirse guclu dusmanlari alt etmek icin diger oyuncularla birlesmeli pokemon go tarzi ama onun bir kac tik ustu ar oyunu. pokemon go yapimcilari yapiyormus bunu da.

windows phone'a adapte edilmesini kesinlikle ummadigim icin en yakin zamanda bir iphone veya android telefon alip beklemeye gececegim oyundur ayrica.
  • hemen türkçe platformu da hazırlanan oyundur.
  • telefonum elimde çıkmasını beklediğim oyun. etrafta ne ruh emici, ne ölüm yiyen bırakcam. expecto patronum ulan mına koduklarım.
  • heyecanla çıkması için beklediğim oyun
  • çıksa da yesek.

merakla beklenen oyun.
  • harry potter hogwarts mystery oyunu hayal kırıklığına uğrattığı için şimdide bu oyunu bekliyorum.
  • 2018 içinde çıkacak diye duyurmuşlardı. bir an önce çıksa da bütün yaz oynasak keşke.
hesabın var mı? giriş yap