şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir anlığına gözünüzü kapatın ve ron weasley olduğunuzu düşünüp ondan sonra okuyun.

  düşünün en yakın arkadaşınızı evinize alıyorsunuz beraber vakit geçiriyorsunuz aynı kaptan yemek yiyip su içiyorsunuz. birbirinden farklı bir çok zorluk atlatıyorsunuz ama o ne yapıyor sizce.

  sizin en yakın arkadaş olarak evinize aldığınız adam bir sapık çıkıyor kendisinden çok küçük olmasına rağmen sizin biricik bacınızı düşünüyor onunla alakalı türlü türlü fanteziler kuruyor. eğer dünya liderimiz voldemortun karşısında durmasaydı harry potter çocuk suistimalinden ya öldürülmüş olurdu ya da azkaban da çürüyüşünü izlerdik.

  peki voldemort kim adamın dibidir. adamın türlü türlü komplo teorisi yok. adam net onu öldürürüm bunu içeri atarım gayet net.

  hepimizin içinde birazcık slytherin var ona sahip çıkmalıyız.

  sonuç olarak voldemort adamın dibidir, harry potter en yakın arkadaşının bacısına sarkan bir şerefesizdir.

  tanım: bir roman karakteri aslında o kadar masum değil.
 • (bkz: sümme haşa)
 • hayin harry al sana avada kedavra.

  tanim: olmayan kotuluktur.

  ekstra: iyi hatirlattin kardes, acip harry potter'in bir filmini izleyeyim bari.
 • tanim: olmayan kötülük.

  elalemin derdi seni mi gerdi.. ronun bacisi ve harry arasinda karsilikli riza oldugu surece ron'a bok yemek düşer, sana ise daha feci birsey yemek düşüyor.

  ne oldugunu harry'e sorsana delikanli.
 • harry potter tamamen problemli, bozuk karakterli, haddini bilmez paranoyak bir ergendir. a haberin akp'yi nasıl anlatıyorsa rowling'de potter'ı öyle süsleyip püsleyip yazmış.

  bu piçi koruyacağım derken sirius öldü, deligöz moody öldü, snape öldü, dumbledore öldü. saçma sapan triplere girip başını belaya sokuyor. kendisinde anasının koruması var diye götü kurtarırken olan hep başkalarına oluyor.

  arda turan gibi 'adamlık'a takmış kafayı.
  hiç alakası yokken cedric diggory'nin de ölmesine sebep olan da bu.ulaşmışsın işte kupaya, neden illa cedric ile paylaşıyorsun zaferi?
  kılkuyruk kıskıvrak yakalanmışken, öldürülecekken 'durun babam en yakın arkadaşlarının katil olmasını istemezdi' diyerek kılkuyruğun voldemort'a ulaşıp onu yeniden diriltmesine sebep olan da bu piç. bayrampaşa çocugu sanki; adamlık da adamlık.....

  en yakın arkadaşının bacısına halleniyor.
  snape'e yıllarca paranoyak boyutunca düşmanlık yapıyor.
  keşke hep o merdiven altında kalsaydın be oğlum.

  not: slytherin

  edit: yazdıkça daha da sinirlendim. senin ta amina koyim harry potter.
 • kendinden çok küçük bacısı mı giny weasley harry’den sadece 1 yaş küçüktür
 • lordumun karşısında sinsi oyunlarla galip gelmeseydi zaten tarih onu kötü yazacaktı. şimdi tarih harry'in tarihi, lordumu kötü yazıyorlar diyerek katıldığım tespit.
 • kendisi için büyücü diyorlar.
  dinen katli vaciptir.
  bir dost. şaka şaka tabi ki de cübbeli ahmet hoca.