• 1d'nin saçma grup üyelerinden biri. lisedeyken bunlara aşık olanlar vardı ne oldu onlara evlendiler mi bunlardan biriyle? bütün hayatı bunlar olanlar vardı. biri sırf ingilizceye çalışırdı. sürekli mesaj atardı. ne oldu kız evlenebildin mi zayn'le..
  • müzik dünyasının en güzel ve en iyi giyinen isimlerinden biri olduğu kesin. aynı zamanda watermelon sugar ve lights up şarkılarının klipleri nasıl tatlı klipler öyle.

gen z’nin elvis presley’i olabilecek kişidir bence.
  • şarkılarına bayılıyorum; (bkz: watermelon sugar)
    tarzına ayrıca bayılıyorum. harry stilleri
  • lise aşkım, ergenlik günlerimi güzelleştiren yarlarımdan biri. kıvırcık kıvırcık saçlarını, yemyeşil gözlerini, çilek dudaklarını, sakalsız mis gibi yanaklarını, boyunu posunu, sesini, espri anlayışını pek bir severdik.
  • son klibi watermelon sugar a gelen bir yorum ''karpuz getir yiyeyim - by yıldız tilbe''
  • sesi güzel,tarzı mükemmel,albümü çok beğendim.amaaa koca bir amaaa,inanılmaz yakışıklısın bebeğim,bunların hepsinin önüne geçiyor. kütür kütür erik gibi.
  • yirminci yaşıma pıtı pıtı yürümek vasıtasıyla uzaklaştığım ergenliğimi ergenlik yapan en önemli kişi kendisidir.

"keşke harry'nin kollarında olsam..."

evet, kurdum bu cümleyi. hatta gözlerim dolu dolu kurdum. evimizin hanımı çocuklarımızın anası olacaktım, hayallerim vardı... ne var ha ne var?

senin ben 12-13 yaşında yaşayacağın aşkın ızdırabını s*keyim tws...

yıllardır abimin ağzında taşak malzemesidir bu cümle. sözlük...;(
  • erken tahminlere göre watermelon sugar şarkısıyla billboard hot 100 listesindeki ilk 1 numarasını elde edecek üstün yetenek. fine line albümüyle 2019 gibi bir yılda olağanüstü şarkılar dinleyebileceğimizi bize kanıtlamıştı ve hem benim için hem de 2019 - 2020 kombinasyonu için fevkalade bir iş sunmuştu kendisi, umarım önümüzdeki grammy ödüllerinde de hakettiği ödülleri kucaklar. one direction'dan ayrıldıktan sonra en istikrarlı ilerleyen o oldu benim için, yayınladığı iki albüm de grubun diğer üyelerinin yayınladığı solo işlerden çok daha önde kalite olarak, bu bakımdan kendisine en yakın rakibi zayn'dir kanımca. son olarak şarkılarında david bowie esintileri duymak gerçekten huzur verici. <3
  • kendisini hiç dinlemedim, eski one direction üyesi olduğunu biliyorum sadece. geçenlerde kendall jenner ile birlikte bir programda oynadıkları oyunun videosuna denk geldim. inanılmaz yakışıklı olmuş. başarılarının devamını diliyorum, keşke daha çok videosu olsa da izlesek. şarlılarını da dinlemeye başlayayım en iyisi.
  • 1d iken irite olduğum ancak solo olarak kariyerine devam etmesinin iyi olduğunu gördüğüm piremçes sanatçı.

pazar şarkım da 100× watermelon sugar idi.

not: 1d ne ya ahahajaha
hesabın var mı? giriş yap