şükela:  tümü | bugün
  • samanyolu spor editörü. daha önce spor muhabirliği ve show tv'de çalşmışlığı da var.

https://www.twitter.com/kahraman_harun adresinde borsacı arkadaşlara sağlam tüyolar verdiği söyleniyor.
  • gayet eğlenceli bir abi. takipçileriyle 200 kişilik bir sabah namazı etkinliği düzenleyecekler. şşşş bi tüyo versene.
  • twitter üzerinden hisse ve strateji paylaşımı yapan insan. biraz egosu var, kendini beğenmiş ve ukala. ama iyi bir traderda olması gereken özellikler. iyi bir trader mı bilemem, lakin bizim ülkemizde borsada kaybeden yoktur. herkes kazanır.
  • twitter ve son günlerde profesyonel bir şekilde kullandığı periscope üzerinden yaptığı paylaşım ve yorumlar ile birçok yatırımcıyı kendisine dua ettirten, bir iftar vesilesiyle şahsen tanışma şansı bulduğum, meraklı şekilde sorduğumuz onlarca soruya dahi sıkılmadan cevap veren ve bu suretle bilgisini paylaşmaktan imtina etmediğini gösteren inanılmaz samimi ve sıcak kanlı trader.

çok sağlam bir hayran kitlesi var, özellikle periscope'u kullanma biçimi ve takipçi-izleyici rakamı ile birçok ünlü kişiliği geride bırakmaktadır. teklifimizi kırmayıp davetimize icabet eden güzel ağabeyimizin yolu açık olsun :)
  • herşeyi bilirim havalarında. egosu müthiş yüksek biri. borsacılığına birşey diyemem bu konuya emek vermiş, çalışmış, öğrenmiş, bilgilerini paylaşıyor. bu paylaşımlarını kendi süzgecinden geçirip doğru uygulayabilen kazanır. stoplu önermesi en önemli özelliğidir. kağıt stopa geldiyse zarar marar dinlemeyip verip kurtulacaksın. özellikle uzun vade teknik çalışmaları iyidir.
    kendisi de zaman zaman twitlerinde egonun ne kadar kötü bir özellik olduğunu söyler fakat egosunu bastıramamıştır. buna geçmişinden belki çocukluğundan gelen bir ezilmişliğin neden olabileceğini düşünüyorum. bir kendini ispatlama çabası içinde halbuki kim ne anlarsa anlasın söyle söyleyeceğini bak işine.
    çok iyi ve çok zeki biri. zeka bilirsiniz her alanda iyi olmak zorunda değil bu arkadaşın da matematik alandaki zekası iyidir.
    fakat hiç siyaset konuşmasın. siyasi çözümlemeler yapmaya çalışmasın. geçmişte istikrar için akpnin politikalarını çok beğenirdi. defalarca ekonomi, çözüm süreci, suriye politikalarının yanlışlığını konuşmamıza rağmen akpnin bu politikalarını överdi. sonra cemaatçi damgası yedi. aslında hem iki taraftandır hem değildir. çok milliyetçi olduğunu söyler fakat son dönemde soylemleri terörle mücadelede devletimizi destekliyorumdan öteye gitmez.
    neyse renkli bir kişiliği vardır yine de, zaman zaman atışsamda severim yani.
    edit: (27 temmuz 2017)aferim artık söz dinliyor siyaset yazmıyor. zengin olmuş fakat sindirememiş. yakında sindirmesi ümidiyle..
  • herif borsa konusunda ukalalığıda megolamanlığıda hakediyor bence, adam yandan vuruyor,çaprazdan vuruyor gelişine vuruyor,her türlü gol oluyor....
  • 3.5 milyon akenerji hissesi alarak büyük oynamış, dinçkök ailesini karşısına almış, yıllardır süren baskı sürecinde ilk ateşi ben yakacağım demiştir, ya kafasına vurup ekmeğini elinden alacaklar ya da gerçekten tarihe geçecek.
  • bazı hisseleri pazarlayarak takipçisi olan küçük yatırımcıların paralarını cepleyen kişi, ha ek olarak borsa düşerken ya tatile gidiyor ya da karısı doğum yapıyor*.
  • %100 yerli borsa spekülatörümüzdür.

samimi, içten ve doğal tavırları hoştur. bu arada doğal tavrıda egodan oluşmaktadır. takipçi kitlesi aşırı sadıktır. her dediğini yaparlar.

gsray 9'a gelecek dediği için 8,56'dan gsray hissesi aldım. şu an 5 liralara geldi sanırım.

uslanmadım tavsiyeleri ve yaptıkları(hisseyi aldığına dair excel ekranı paylaştı) üzerine 3.10'dan glyho aldım. bakalım ne olacak?