şükela:  tümü | bugün
 • kötü dansetmesinin yanı sıra garip bir şekilde iyi bas gitar çalması ve
  yaşasııın aşkımız / aşkımız yaşasın

  gibi konulu şarkı sözleriyle tuttuğum ve her daim tutacağım bir kişidir.

  saç kesimini tekrar düşünelim.
 • e$ref kolcak'in oglu .
 • son gunlerde evin icinde giiiiiir kaniiimaaa hani bekarlik sultanlik derdiin aaaaaaah die bagrinmama yol acan, ziplaya ziplaya dansetmeme yol acan sarkicimiz
 • kendileri babamın sınıf arkadaşı olup..
  çok naif karaktere sahip bir şahıstır..

  edit: gotumuze girebilitesi yuksek diye editlenmiştir...
 • bendeniz ile reklam sevgililiği yaşamışlardı, sonra da arsızca çıkıp söylemişlerdi, reklam olsun diye yaptık, yoksa gerçekten sevgili değiliz diye.. bir de en iyi türk tenorlarından mıymış neymiş ama ben tenoru neyleyeyim tenor kendin bilmedikçe..
 • vejetaryan olu$unu $oyle anlatmi$ti:

  efenim bi gece kalktim gec saat kendime et isitiyorum
  kocaman biftek
  bi baktim yagli magli aa bu da hayvandi bi zamanlar dedim
  o an veje oldum

  aferim otur 3
 • son dönemde vejeteryan karizmasina bürünmüş, kafasindan ressam şapkasini eksik etmeyen ve misir carsisinda türlü otlar ararken karşılaştığım, her $eyin ba$i saglik insan modeli..
 • giderek ten renginin de değişip saçına uyum sağlamasıyla marula benzeyen şarkıcımız.
 • bir gün yine oturdum televizyon izliyorum, o sıralarda genç tv'de "genç tv'nin en iddialı programı bende" imajına haiz bir gencin karşısında sohbet etmek üzere oturmuştu... konuyu "farklılığı" göstermek için bilgisayara sürüklediler, harun kolçak efendi hemen:

  - tabii bilgisayarla çok vakit geçiriyorum. çet yapıyorum, girdiğim kanallar war arkadaşlar war. arkadaşlarla film cd'si alıp izliyoruz. mesela bak, cenifır lopez'in bi filmi war "cell" diye daha türkiye'ye gelmedi ama ben onu alıp izledim, böylece yakından takip edebiliyorum sinemayı da...

  şeklinde bir izahatta bulundu... ha güzel, sinemayı takip ediyorsun da güzel kardeşim; sinemayı takip eden ve hatta imkânı olan bir insan o bulanık, berbat, handcam'le çekilmiş, görüntünün yarısı atılarak kotarılmış filmleri nasıl izler ondan hiç bahsetmedin...

  onu da geçtim: yarın bir gün, eskiden de olduğu gibi "korsancılar albümlerimizi satıyorlar", "o albümleri almayın" diyecek bir insan olarak, sen nasıl korsanlardan, emeğe zerre faydası-saygısı olmayan kişilerden cd alırsın onu anlayamadım, sindiremedim... müzisyenim demekle olmuyor azizim.
 • brt'nin son zamanlarda biraz ucuza kaçmış olsa da, bir zamanlar "büyük bir hizmeti" olarak nitelediğim performans programına konuk olmuştu harun kolçak. yaylıların, nefeslerin amade olduğu bir orkestranın önünde efendi efendi, güzel güzel şarkı söylemişti; ardından da "hep böyle bir orkestrayla söylemek, çalmak isterdim" gibisinden bazı itiraflara girdi. çok sevindim kendisi adına, brt'ye teşekkür ettim, kendisine bol şans diledim. sesi güzel, şarkıları abidik bir kişiydi, kendisine güzel şarkılar umdum, umarım.
hesabın var mı? giriş yap